Kolor czarny i czerwony w kuchni

Ideą nowoczesnej kuchni jest ergonomia. Nasza kuchnia to barometr zmian w naszym otoczeniu – zawsze jednak ma być funkcjonalna i jak najlepiej służyć domownikom. Meble Londyn firmy Gawin są kwintesencją tej idei.

Fronty wiszących szafek działają w oparciu o system AVENTHOS, który sprawia, że otwierają się bezgłośnie przy użyciu niewielkiej siły, zatrzymując się w dowolnie wybranym momencie. Pionowo unoszący fronty system umożliwia łatwy dostęp do wnętrza szafek. Bezgłośne działanie szuflad to wynik zastosowania rozwiązań BLUMOTION.

Meble tworzą proste, ostro zarysowane bryły, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich powierzchnia do złudzenia przypomina luksusowe auta – tak jak one lakierowana jest na wysoki połysk.

Elegancja głębokiej, lśniącej czerni nadaje kuchni wyrazistości. Ostra czerwień frontów wiszących szafek wprowadza ożywczą świeżość, radość życia i optymizm. Tłem dla tak kontrastowych barw jest subtelna szarość boków szafek, a wrażenia lekkości i orzeźwiającego chłodu dodają mu aluminiowe, proste uchwyty.

Kuchnia ze zdjęcia kosztuje od 7500 do 7900 zł

Zdjęcie Gawin

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.