Strona główna » Klasyczne kanapy, fotele, pufy – polskie meble we francuskim stylu

Klasyczne kanapy, fotele, pufy – polskie meble we francuskim stylu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Dzięki wysmakowanej stylistyce i wysokiej jakości, polskie meble sygnowane marką Primavera Furniture przebojem wkroczyły do mieszkań w krajach Europy Zachodniej, Skandynawii, a ostatnio również USA i Kanady. Primavera Furniture jest producentem komfortowych mebli tapicerowanych, utrzymanych zarówno w nowoczesnej, jak i w klasycznej stylistyce.

We wzornictwie Primavera Furniture widoczne są inspiracje stylem francuskim, z charakterystycznymi dla niego delikatnymi kształtami i subtelną kolorystyką.
Producent oferuje sofy, fotele, krzesła i pufy – dobrze wykonane i wygodne. Do wyboru jest wiele tkanin obiciowych pochodzących od najbardziej prestiżowych producentów takich, jak: Athenea, Textaafoam i Tempotest. W związku z tym, decydując się na konkretny mebel z oferty Primavera Furniture, możemy wybrać rodzaj i kolorystykę materiału obiciowego, typ siedziska (miękkie lub twardsze), a nawet kolor nóg. Jeżeli chcemy nadać sofie czy fotelowi indywidualny charakter, na życzenie klienta – firma wyhaftuje dowolną treść lub obrazek na tkaninie obiciowej lub wykończy mebel dekoracyjną lamówką w wybranym kolorze.
Pokrowce na meblach Primavera Furniture idealnie otulają mebel, a ich dodatkową zaletą jest łatwość utrzymania w czystości, bowiem można je zdjąć, wyczyścić, także w warunkach domowych.

Meble Primavera Furniture można kupić w sklepie  internetowym francuska-weranda.com
lub w sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ul. Kopernika

  Jak dobierać ramki do obrazów, zdjęć i.... wystroju wnętrza

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.