Strona główna » Jak zlikwidować plamę po zacieku

Jak zlikwidować plamę po zacieku

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Mam na suficie plamy po wodzie, która kiedyś dostawała się od sąsiada. Maluję całą łazienkę, ale plamy na suficie nie chcą zniknąć.

Przed malowaniem sufitu trzeba zastosować na plamy specjalną farbę do tego przeznaczoną. Np. Dekoral ma taki preparat, zwany Renostyl.
Farba Renostyl Plus jest przeznaczona do malowania oraz renowacji powierzchni wykonanych z różnego rodzaju podłoży mineralnych, takich jak: tynk, gips, beton czy płyty kartonowo-gipsowe. Renostyl Plus  może być nakładany bezpośrednio na ściany pomalowane farbami klejowymi i olejnymi. Może być też w kuchni, łazience. Bardzo duża siła krycia oraz izolacyjny charakter farby dają dużą odporność na różnego typu zabrudzenia.
– Farbę Renostyl Plus należy nanosić na właściwie przygotowane, oczyszczone z zanieczyszczeń i odgrzybione podłoże: jednowarstwowo, gdy zamalowujemy plamę. Jako farby nawierzchniowe zaleca się nanoszenie takich farb jak: Cieszynka, Polinak, Akrylit W, Akrotix, Maleinak Plus. Dwuwarstwowo nakładamy je jedynie w przypadku malowania podkładowo-nawierzchniowego całej powierzchni farbą Renostyl. 
Renostyl Plus marki Dekoral, cena 27,89 zł / 1 litr

Konsultacja i zdjęcia Dekoral

  Czyszczenie baterii - jak dbać, by bateria była błyszcząca

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.