Strona główna » Jadalnia – włoski projekt, jakośc wykonania

Jadalnia – włoski projekt, jakośc wykonania

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Eklektyczne połączenie drewna z elementami emaliowanymi na biało, proste formy brył i oszczędność detali to kolekcja Apart – nowość w ofercie mebli do jadalni marki Klose. Linia stworzona przez włoskiego projektanta Bruno Agostino łączy w sobie nowoczesny design z wysoką jakością wykonania.

Meble Apart to eklektyczne połączenie naturalnych surowców z elementami emaliowanymi na biało. Geometryczne formy brył, pozbawione zbędnych detali, dzięki wyrazistemu usłojeniu drewna wyglądają niezwykle efektownie. Kombinacja naturalnej okleiny orzechowej lub buku twardzielowego z elementami emaliowanymi dodaje prostym meblom dynamizmu.

Dzięki zastosowaniu w kolekcji mebli Apart systemów do podwieszania – jadalnia zyskuje dodatkowe możliwości aranżacji. Kredensy czy przeszklone witryny "unoszące się" w powietrzu nadają kompozycji wyjątkowej lekkości. Dodatkowy efekt elegancji i lekkości nadaje meblom „dymione” szkło oraz subtelne oświetlenie półek i półeczek w przeszklonych witrynach.
W zależności od wyboru klienta dostępna jest wersja mebli z bezuchwytowym system otwierania drzwi i szuflad (Push Up), wpisująca się w stylistykę minimalizmu, lub wersja tradycyjna z uchwytami chromowanymi albo w kolorze satyny.

Zróżnicowane modele komód i kredensów o pełnej elegancji linii w połączeniu z podwieszanymi półeczkami umożliwiają realizację najprzeróżniejszych aranżacji. Uwagę przyciągają również krzesła z profilowanymi, pełnymi bądź ażurowymi, drewnianymi oparciami. www.klose.pl
zdjęcia Klose

  Meble systemowe do pokoju

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.