Strona główna » Gotowanie na parze w kuchence mikrofalowej

Gotowanie na parze w kuchence mikrofalowej

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Kuchenka mikrofalowa Daewoo Electronics KQG-8A6K łączy w sobie nowoczesny design, zaawansowane funkcje gotowania oraz prostotę obsługi. Pogrzewa, grilluje, gotuje na parze.

Kuchenka mikrofalowa KQG-8A6K nie tylko podgrzewa potrawy za pomocą mikrofal czy grilla, ale  także umożliwia gotowanie na parze. Przyrządzenie w taki sposób warzyw, ryb czy kurczaka jest niezwykle proste. Wystarczy wybrać odpowiedni program z menu auto-gotowania na parze a kuchenka sama dostosuje czas do potrawy, którą chcemy przygotować. W zestawie z kuchenką jest też specjalne naczynie do gotowania na parze. 
W modelu KQG-8A6K zastosowano technologię Concave Reflex System – rozwiązanie, które sprawia, że potrawa podgrzewana w kuchence zawsze osiąga jednolitą temperaturę. Podwójne fale emitowane ze źródła mikrofal są odbijane dzięki specjalnemu układowi zwierciadeł i rozprowadzane równomiernie na całej powierzchni potrawy. 10 poziomów mocy mikrofal sprawia, że z łatwością można dostosować moc podgrzewania do przygotowywanej potrawy.
Urządzenie posiada też wiele przydatnych funkcji, m.in 4 programy rozmrażania, 5 programów automatycznego kucharza, dzięki którym podgrzejemy zarówno pizzę,  przygotujemy ryż, makaron, ziemniaki w mundurkach bądź potrawę ze świeżych lub mrożonych warzyw oraz opiekanie na chrupko za pomocą grilla.

Cena sugerowana: 499 zł

  Kuchenka mikrofalowa - jak korzystać bezpiecznie

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.