Strona główna » Fronty meblowe do samodzielnej zabudowy

Fronty meblowe do samodzielnej zabudowy

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wciąż potrzeba więcej miejsca do przechowywania? Ciągle za mało szaf w domu? Firma Classen, produkująca podłogi, drzwi, ościeżnice i listwy podłogowe, tym razem poleca system frontów meblowych, które dają możliwość zabudowy wnęk i zakamarków.

Mobilny system frontów do zabudowy wolnych przestrzeni i wnęk składa się z dwóch grup: fronty z surowego drewna oraz fronty z drewna lakierowanego. W ramach pierwszej grupy producent oferuje fronty ażurowe, panelowe, kasetonowe, sidingowe i diagonalne. Te z drewna lakierowanego to fronty ażurowe i sidingowe. Fronty meblowe wykonane są z drewna sosnowego, a możliwość pomalowania ich według własnego uznania pozwala łatwiej zaprojektować spójną, uporządkowaną przestrzeń oraz dobrać kolejne dodatki.
Fronty meblowe do samodzielnego montażu z pewnością ucieszą domowych majsterkowiczów. Wszystkie drzwiczki posiadają certyfikat FSC, potwierdzający dbałość producenta o ochronę środowiska (surowiec do produkcji pochodzi ze źródeł odnawialnych).

– Fronty kasetonowe i ażurowe szczególnie polecamy jako zabudowę szafek kuchennych. Diagonalne z kolei, ze względu na ciekawy design (drewno ułożone w kratkę), sprawdzą się w pokojach dziecięcych, a sidingowe np. w garderobie. Zaletą frontów panelowych jest możliwość ich przycinania, front ażurowy z kolei zapewnia wentylację powietrza.

Fronty meblowe Classen montuje się za pomocą systemów przesuwnych oraz systemów składnych. Mogą one spełniać funkcję tradycyjnych drzwiczek meblowych lub służyć do zabudowy otwartych przestrzeni. Fronty dostępne są w wymiarach od 294 do 594 cm szerokości i od 395 do 2524 cm wysokości.

Sugerowana cena frontów surowych: 15-200 zł brutto
Sugerowana cena frontów lakierowanych: 26-280 zł brutto

Zdjęcia i więcej informacji Classen

  Fronty meblowe - szybka metamorfoza szafy i wnęki

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.