Fototapety z sercem – pomysł na Walentynki

Jeśli planujesz zamienić twój dom podczas nadchodzących walentynek w miejsce pełne miłości, postaw na dekoracje, które nie wylądują w koszu już następnego dnia po święcie zakochanych. Proponujemy fototapety z sercem!

Oczywiście powszechnie wiadomo, że wszystko, co czerwone, w walentynki ma rację bytu. Ale chyba każdy wymagający entuzjasta niestandardowych dekoracji ma pojęcie o tym, że sztuczne płatki kwiatów lub kubki z serduszkami są już passé. Jak zatem zaskoczyć swoją druga połowę podczas domowej kolacji?

Przyklej fototapetę!

W trakcie przygotowywania domowych walentynkowych dekoracji warto zajrzeć do sklepów internetowych i tam poszukac inspiracji. Np. na Fototapeta4u.pl znajdziesz wiele wzorów fototapet, które można umieścić w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Z pewnością miłosne przesłanie w formie refleksyjnego motywu lub napisu, przyklejone na ścianie lub lodówce, będzie stanowiło w walentynkowy wieczór akcent miły dla oka (i serca).

Jak wybrać walentynkową fototapetę?

Na początku na pewno warto się zastanowić, czy miejsce, w którym chcemy nakleić fototapetę będzie narażone na kontakt z wodą lub parą wodną (np. kuchnia). Od tego będzie zależał wybór materiału, na którym wydrukowana będzie fototapeta. Później wystarczy już określić wymiary fototapety i podążać za wskazówkami zamieszczonymi na stronie Fototapeta4u.pl

zdjęcia www.big-trix.pl

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.