Strona główna » Fotele w skórze, w ostrych kolorach

Fotele w skórze, w ostrych kolorach

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Meble w skórze mają na ogół spokojne, klasyczne kolory – brązy, czernie, beże, biele, zielenie. A tu proszę! Jest i pomarańcz, jest i intensywny róż! Spójrzcie na kolorowe fotele firmy Marbet Style z kolekcji Only Plus.

Oryginalne wzornictwo, wyszukany design i ciekawy kształt charakteryzują autorską kolekcję polskich projektantów. Produkt uzyskał następujące wyróżnienia: nominacja do konkursu „Śląska Rzecz” w 2007 roku (za najlepsze pod względem wzornictwa produkty i projekty graficzne), „Laur Konsumenta – Odkrycie Roku” w kategorii meble, „Diament Meblarstwa” – wyróżnienie, rekomendacja do „Dobrego Wzoru 2010”. 
Firma zdecydowała się zaprezentować na rynku całkowicie nowe modele pod względem obicia i jego kolorystyki. Specjalnie barwione skóry na kolor pomarańczowy, kanarkowy, różowy czy zielony przedstawiają nową wizje projektantów firmy.
Fotele jadą do Paryża
Autorskie technologie i własny park maszynowy pozwalają firmie Marbet Style uzyskać niespotykane dotąd kształty mebli, które są niedostępne dla produkcji tradycyjnej. Przedstawiane kolory wpisują się w najnowsze trendy. Fotele będa prezentowane na tegorocznych wrześniowych targach w Paryżu.

Wymiary siedziska: szerokość 47 cm, głębokość ok. 53 cm, wysokość oparcia 43 cm.
Materiały obicia: ekoskóra artemis, ekoskóra softline, tkanina trojan , tkanina alco
Dostępne także obicie ze skóry naturalnej w kolorach: biały, czarny, śliwkowy, beżowy, szary, brązowy, czerwony, zielony.
Podstawa: chrom, czarna lub metallic.
Cena dla tkaniny alco – 923 zł
Następnie: tkanina trojan – 982 zł
Skóry sztuczne: artemis i softline – 1 012 zł
Skóra naturalna – 2 538 zł

zdjęcia Marbet Style www.marbetstyle.eu

  Krzesła i pufy firmy Mebin

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.