Strona główna » Farby Para – w duchu eko

Wnętrzarski design idąc za tropem ekologii postawił na meble i dodatki wykonane z naturalnych surowców. A ściany? Też ekologiczne!  Proponuje je m.in. producent kanadyjskich farb PARA.

W palecie produktów znalazły się ekologiczne farby Essence. Ich technologia oparta jest na zerowej zawartości lotnych związków organicznych. Zwiększona emisja tych środków do atmosfery powoduje powiększanie się dziury ozonowej. Nie bez przyczyny zatem ekolodzy walczą o minimalizację ich zawartości w farbach i innych produktach chemicznych. 
Farby Essence mają zmniejszoną emisję zapachu co sprawia, że są przyjazne osobom wrażliwym. Mają także podwyższone parametry UV, dzięki czemu kolor na długi czas zachowuje swoje właściwości. Linia Essence dostępna jest w całej palecie kolorów, w kilku stopniach połysku. Farby można kupić w salonach PARA oraz Dekorian.
Paleta kanadyjskich farb PARA to ponad 5 000 kolorów zaprojektowanych przez architektów i plastyków z Ameryki Północnej. W ofercie marki PARA dostępne są farby do wnętrz, farby zewnętrzne, tynki dekoracyjne, tapety, grunty i podkłady oraz szeroka gama elementów dekoracyjnych. www.para.pl

zdjęcia Para

  Płyty gazowe Samsung; nowoczesne, wygodne, bezpieczne

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.