Strona główna » Farba tablicowa – na każdą ścianę lub drzwi

Farba tablicowa – na każdą ścianę lub drzwi

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Farba tablicowa nadaje się nie tylko do malowania tablic szkolnych. Tę farbę można  wykorzystać w pokoju dziecięcym, kuchni, salonie czy gabinecie. Na ścianach i drzwiach.

Ulubiona farba dzieci
Farba tablicowa bez wątpienia zasłużyła na tytuł ulubionej farby dzieci. Dzięki niej mogą realizować swoje artystyczne malowidła na ścianie bez ryzyka reprymendy ze strony rodziców. Wystarczy wilgotna szmatka, aby wprowadzić poprawki lub rozpocząć pracę nad nowym dziełem. Przy pomocy farby tablicowej można również wykończyć blat stolika dziecięcego. Nastolatkom również przyda się tablica na ścianie – notatki zawsze na widoku 🙂
Taką farbę ma w ofercie m.in. Benjamin Moore – Chalkboard Paint 307.

Kuchenne inspiracje

Idealnym pomieszczeniem w domu na kreatywne wykorzystanie farby tablicowej jest kuchnia. Można pomalować jedną ścianę farbą Chalkboard Paint 307 marki Benjamin Moore. Będzie ona pełnić rolę tablicy informacyjnej służącej do zapisywania bieżących spraw do załatwienia, ważnych rodzinnych dat itp. Tablicówką możemy również pomalować przestrzeń pomiędzy górną a dolną zabudową kuchenną. Wówczas będzie to oryginalny notatnik np. na przepisy kulinarne.
Farbą tablicową można ozdobić doniczki, w których hodujemy świeże zioła, a następnie odpowiednio podpisać je kredą. Tak samo można podpisać słoiki, rozmaite pojemniki.

Salon i gabinet
Farbę tablicową z powodzeniem wykorzystamy również w salonie lub gabinecie. Fragment ściany pomalowany Chalkboard Paint 307 i oprawiony w zdobioną ramę będzie ciekawym elementem dekoracyjnym. Taki pomysł na farbę tablicową szczególne dobrze sprawdzi się w aranżacjach utrzymanych w klimacie loftowym, industrialnym.


      
Farba tablicowa Chalkboard Paint 307
Chalkboard Paint 307 marki Benjamin Moore to wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa o półmatowym wykończeniu. Służy do malowania na ścianach tablic, po których można pisać i rysować przy pomocy kredy. Farba Chalkboard Paint 307 jest łatwa i bezpieczna w użytkowaniu. Nie kapie podczas malowania, szybko schnie i posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Powstała w wyniku malowania tablica jest odporna na oddziaływanie kredy i wielokrotne zmywanie przy użyciu wody. Warstwa malarska nie traci koloru i nie wybłyszcza się. Produkt marki Benjamin Moore nie wydziela drażniącego zapachu i co istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa dzieci, spełnia wymogi w zakresie zawartości LZO (Lotnych Związków Organicznych).

  Sypialnia, czyli strefa nocna w projekcie domu

wydajność 10 metrów kw. z 1 litra

pojemność puszki 0,95 litra

cena ok. 99 zł

Więcej  www.benjaminmoore.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.