Strona główna » Ekspresy X7 dla miłośników włoskiego espresso

Ekspresy X7 dla miłośników włoskiego espresso

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Marka ekskluzywnej kawy illy wprowadziła na polski rynek model kultowego ekspresu FrancisFrancis!X7 z wykorzystaniem innowacyjnych kapsułek iperEspresso. Dzięki metodzie one-touch, włoskie espresso powstaje za przyciśnięciem jednego guzika!

Stylowe maszyny illy FrancisFrancis! projektu znanego włoskiego architekta Lucca Trazzi należą do czołówki designerskich gadżetów kuchennych. Najnowszy model FrancisFrancis!X7 łączy awangardowy design i funkcjonalność. W obudowę maszyny został wbudowany podświetlany panel dotykowy typu soft touch, dzięki któremu obsługa ekspresu jest intuicyjna. Ekspres wyposażono w 15-barową pompę, program automatycznego odkamieniania wody oraz dźwiękowy i świetlny system informowania o stanie urządzenia. Widoczny od frontu urządzenia litrowy zbiornik, pozwala na przygotowanie ok. 22-30 porcji espresso.
Metoda illy iperEspresso FrancisFrancis!X7 wykorzystuje innowacyjny, dwuetapowy proces parzenia kawy. System polega na hyperinfuzji wody, a następnie na uzyskaniu aromatycznej emulsji, która spływa bezpośrednio do filiżanki w formie intensywnej w smaku kawy z aksamitną cremą. Wykorzystanie kapsułek iperEspresso redukuje do minimum czynności związane z czyszczeniem i konserwacją ekspresu, a funkcja auto-stop umożliwia regulację ilości kawy w filiżance, dostosowaną do potrzeb. Dzięki profesjonalnej dyszy do spieniania mleka, możemy w prosty sposób przygotować pyszne cappuccino czy latte.

Ekspresy dostępne są w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym. Do kupienia m.in. w salonie Espressamente Illy w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 62. Cena ekspresu 1100 zł, cena kapsułek z kawą iperEspresso 48 zł/21 kapsułek.

zdjęcia illy

  Ekspres KRUPS ze spieniaczem mleka

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.