Strona główna » Drzwi wewnętrzne z półkami, wieszakami, tablicą, lustrami…

Drzwi wewnętrzne z półkami, wieszakami, tablicą, lustrami…

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Pojawiły się na rynku drzwi wewnętrzne o nazwie SMART marki VOX. To pierwsze drzwi, na których wygląd mamy wpływ. Decydujemy o ich ostatecznym wyglądzie, a przede wszystkim o funkcjach, jakie będą pełnić.

Innowacyjność drzwi SMART polega na tym, że można do nich dołączyć dodatkowe elementy – tablice, pojemniki, wieszaki, paski lub lustra. Dzięki tym akcesoriom nasze drzwi zaczną pełnić dodatkowe funkcje i zyskają niepowtarzalny wygląd, a my w zależności od potrzeb: znajdziemy miejsce na przechowywanie przedmiotów, powieszenie lustra na odpowiedniej dla nas wysokości czy zamocowanie tablicy służącej do zapisywania domowych wiadomości.

Drzwi z funkcjami dodatkowymi

Ilość przedmiotów, którymi otaczamy się w codziennym życiu, wymaga od nas kreatywności w ich przechowywaniu. Ciekawym pomysłem są drzwi SMART marki VOX, które są wyposażone w wygodne pojemniki i uchwyty ułatwiające uporządkowanie drobiazgów w łazience, sypialni czy pokoju dziecięcym. Drobne przedmioty zyskają swoje stałe, dostępne dla wszystkich domowników miejsce. W przedpokoju najlepiej sprawdzą się dodatkowe wieszaki lub dobrze wyeksponowane lustro, na które często brakuje miejsca.

Na drzwiach można również zawiesić tablicę do zapisywania notatek i przypomnień. Z kolei flcowe organizery pomogą w uporządkowaniu najważniejszych przedmiotów takich, jak np. klucze, kluczyki do samochodu, karty magnetyczne itp.

Montaż drzwi

Oryginalność systemu SMART polega między innymi na tym, że jest on niezwykle prosty w montażu. Mufy – otwory, w które są wyposażone drzwi, umożliwiają wygodne mocowanie akcesoriów za pomocą śrub. Jeśli pojawią się nowe potrzeby lub znudzi nam się dotychczasowy układ, łatwo będzie przearanżować drzwi, wyposażając je w nowe elementy. Przy pomocy solidnych śrub (udźwig 5 kg) można dowolnie łączyć dodatki dostępne w ofercie, ale także wzbogacać aranżację o własne elementy dekoracyjne. Jest to szczególnie przydatne w np. pokojach dziecięcych.

Korzystając z palety 7 dostępnych kolorów, 12 kompatybilnych akcesoriów oraz wzbogacając projekt o własne pomysły można stworzyć niepowtarzalne rozwiązania. System SMART możemy zastosować w całym domu, również tam, gdzie dodatkowe wyposażenie nie jest potrzebne.

  Jak dobrać wkładkę do zamka?

Cena drzwi – od 429 zł. Akcesoria dokupuje się oddzielnie – od 25 zł za sztukę.

Może Cię zainteresować: