Strona główna » Dlaczego warto kupić piorący odkurzacz? Jaki?

Dlaczego warto kupić piorący odkurzacz? Jaki?

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
odkurzacz piorący

Dywany stanowią piękną dekorację domu, ale jeśli je zaniedbamy, szybko stracą swoje estetyczne walory i staną się siedliskiem kurzu, brudu i roztoczy. Dlatego o każdy dywan trzeba starannie dbać. Regularne, cotygodniowe odkurzanie to oczywiście podstawa, nie zapominajmy jednak o tym, że od czasu do czasu potrzebne jest także pranie. Na szczęście nie musimy już robić tego czasochłonnymi i bardzo uciążliwymi tradycyjnymi metodami – teraz z pomocą przychodzą nam piorące odkurzacze.

Co potrafi piorący odkurzacz?

Piorący odkurzacz to nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne, które potrafi jednocześnie czyścić na sucho i mokro, dzięki czemu doskonale radzi sobie z usuwaniem wszelkich zanieczyszczeń i to z każdego rodzaju powierzchni, zarówno twardych, jak i miękkich. Przy jego użyciu wyczyścimy więc nie tylko podłogi, ale też dywany i wykładziny, a nawet tapicerki mebli. Bez problemu usuniemy z nich kurz i brud, a także to, co niewidoczne gołym okiem: roztocza i bakterie, które z łatwością gromadzą się zwłaszcza w zakamarkach dywanów.

W przeciwieństwie do zwykłych odkurzaczy, piorące odkurzacze potrafią uporać się również z trudnymi do usunięcia zaschniętymi i mocno wchłoniętymi we włosie plamami po rozlanych napojach, rozmazanej czekoladzie czy naniesionym z zewnątrz błocie. Za ich wyjątkową skuteczność odpowiada unikalna konstrukcja, a konkretnie zaimplementowany w niej innowacyjny system czyszczący, umożliwiający wytwarzanie aktywnej piany, nanoszenie jej pod ciśnieniem na wybraną powierzchnię oraz zasysanie wraz z cząsteczkami brudu i innych zanieczyszczeń.

Który piorący odkurzacz wybrać?

W oparciu o opisaną wyżej technologię działa między innymi piorący odkurzacz do dywanów BISSELL HydroWave z https://sklep.bissell.pl/produkt/bissell-odkurzacz-wielofunkcyjny-do-podlog-i-dywanow-hydrowave-2571n/. Polecamy ten model wszystkim osobom poszukującym dobrego, wielofunkcyjnego sprzętu czyszczącego do podłóg i dywanów.

BISSELL HydroWave wyróżnia się spośród innych urządzeń tego typu nie tylko wysoką skutecznością, ale również tym, że posiada dwa tryby pracy: ekspresowy (przeznaczony do szybkich, doraźnych porządków) i dokładny (pozwalający na dogłębne, intensywne czyszczenie). Jego wyróżnikiem są także dodatkowe funkcjonalności i udogodnienia, wśród których warto wymienić chociażby obrotową szczotkę wyposażoną w dziesięć rzędów twardego włosia czy lampy LED ułatwiające sprzątanie w słabo oświetlonych miejscach. Taki odkurzacz będzie bez wątpienia nieocenionym pomocnikiem w każdym domu.

  Fluorescencyjne dywany do pokoju dziecka

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.