Strona główna » Dlaczego warto kupić piorący odkurzacz? Jaki?

Dlaczego warto kupić piorący odkurzacz? Jaki?

przez pytanieomieszkanie
odkurzacz piorący

Dywany stanowią piękną dekorację domu, ale jeśli je zaniedbamy, szybko stracą swoje estetyczne walory i staną się siedliskiem kurzu, brudu i roztoczy. Dlatego o każdy dywan trzeba starannie dbać. Regularne, cotygodniowe odkurzanie to oczywiście podstawa, nie zapominajmy jednak o tym, że od czasu do czasu potrzebne jest także pranie. Na szczęście nie musimy już robić tego czasochłonnymi i bardzo uciążliwymi tradycyjnymi metodami – teraz z pomocą przychodzą nam piorące odkurzacze.

Co potrafi piorący odkurzacz?

Piorący odkurzacz to nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne, które potrafi jednocześnie czyścić na sucho i mokro, dzięki czemu doskonale radzi sobie z usuwaniem wszelkich zanieczyszczeń i to z każdego rodzaju powierzchni, zarówno twardych, jak i miękkich. Przy jego użyciu wyczyścimy więc nie tylko podłogi, ale też dywany i wykładziny, a nawet tapicerki mebli. Bez problemu usuniemy z nich kurz i brud, a także to, co niewidoczne gołym okiem: roztocza i bakterie, które z łatwością gromadzą się zwłaszcza w zakamarkach dywanów.

W przeciwieństwie do zwykłych odkurzaczy, piorące odkurzacze potrafią uporać się również z trudnymi do usunięcia zaschniętymi i mocno wchłoniętymi we włosie plamami po rozlanych napojach, rozmazanej czekoladzie czy naniesionym z zewnątrz błocie. Za ich wyjątkową skuteczność odpowiada unikalna konstrukcja, a konkretnie zaimplementowany w niej innowacyjny system czyszczący, umożliwiający wytwarzanie aktywnej piany, nanoszenie jej pod ciśnieniem na wybraną powierzchnię oraz zasysanie wraz z cząsteczkami brudu i innych zanieczyszczeń.

Który piorący odkurzacz wybrać?

W oparciu o opisaną wyżej technologię działa między innymi piorący odkurzacz do dywanów BISSELL HydroWave z https://sklep.bissell.pl/produkt/bissell-odkurzacz-wielofunkcyjny-do-podlog-i-dywanow-hydrowave-2571n/. Polecamy ten model wszystkim osobom poszukującym dobrego, wielofunkcyjnego sprzętu czyszczącego do podłóg i dywanów.

BISSELL HydroWave wyróżnia się spośród innych urządzeń tego typu nie tylko wysoką skutecznością, ale również tym, że posiada dwa tryby pracy: ekspresowy (przeznaczony do szybkich, doraźnych porządków) i dokładny (pozwalający na dogłębne, intensywne czyszczenie). Jego wyróżnikiem są także dodatkowe funkcjonalności i udogodnienia, wśród których warto wymienić chociażby obrotową szczotkę wyposażoną w dziesięć rzędów twardego włosia czy lampy LED ułatwiające sprzątanie w słabo oświetlonych miejscach. Taki odkurzacz będzie bez wątpienia nieocenionym pomocnikiem w każdym domu.

  Fluorescencyjne dywany do pokoju dziecka

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.