Strona główna » Deski podłogowe Doussie iFloor

Doussie to jeden z najbardziej efektownych gatunków drewna egzotycznego. Deski podłogowe Doussie iFloor firmy DLH mają ciepłą barwę w tonacji pastelowo-łososiowej z delikatnymi odcieniami pomarańczowego.

Bogate, wyraźnie zarysowane słoje są charakterystyczne dla gatunku drewna doussier. Deski iFloor dzięki ciepłej barwie rozświetlają pomieszczenie i nadają mu oryginalnego charakteru. Podłoga Doussie doskonale współgra ze ścianami w subtelnych pastelowych odcieniach.
Doussie to gatunek charakteryzujący się wysoką stabilnością, twardością i wytrzymałością. Naturalne właściwości drewna niwelują także ryzyko jego rozsychania i pękania. W ofercie firmy DLH deski Doussie  dostępne są w dwóch wersjach – jako podłoga lita niewykończona oraz lakierowana, warstwowa. Deski podłogowe lakierowane Doussie iFloor Duo mają dużą odporność na ścieranie i uszkodzenia, chronione są bowiem kilkoma powłokami lakieru utwardzonego promieniami UV. Z powodzeniem mogą być stosowane w pomieszczeniach intensywnie eksploatowanych, jak salony, jadalnie czy korytarze. Wykończone fabrycznie deski iFloor pozwalają na znaczne skrócenie czasu montażu, gdyż zaraz po ułożeniu są gotowe do użycia, nie wymagają już szlifowania czy lakierowania.
Deski podłogowe lakierowane Doussie iFloor Duo, cena: ok. 156 zł/m2.
Deski podłogowe lite niewykończone Doussie iFloor, cena: ok. 187 zł/m2.
 
Zdjęcia: DLH Poland
www.dlh-poland.com

  Pomysł na garderobę

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.