Strona główna » Czym zamalować zacieki i plamy na ścianie?

Czym zamalować zacieki i plamy na ścianie?

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Jak poradzić sobie z uporczywymi plamami czy zaciekami na ścianach? Jeśli zawiodą domowe sposoby, warto sięgnąć po rozwiązanie do zadań specjalnych – farbę MAGNAT ZACIEKI PLAMY, przeznaczoną do podkładowego malowania oraz renowacji ścian i sufitów. Farba skutecznie izoluje trudne plamy, a także zabezpiecza powłokę przed rozwojem grzybów.

Plamy to utrapienie niejednego gospodarza domu. O ile z blatu kuchennego, stołu czy podłogi można pozbyć się ich stosunkowo łatwo, to w przypadku ścian, różnego rodzaju zabrudzenia mogą trwale zepsuć estetykę całego pomieszczenia. Co więcej, jeśli odpowiednio ich nie zabezpieczymy przed malowaniem, będą widoczne również spod warstwy nowej powłoki malarskiej.
Najtrudniejsze nawet plamy skutecznie izoluje nowa farba MAGNAT ZACIEKI PLAMY. To produkt dedykowany do podkładowego malowania oraz renowacji ścian i sufitów.

  • Bardzo dobrze radzi sobie z zabrudzeniami po zaciekach wodnych, sadzy, nikotynie, oleju oraz innych tłuszczach.
  • Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża i efektywnym kryciem.
  • Może być stosowany zarówno na suche, jak i zawilgocone powierzchnie.
  • MAGNAT ZACIEKI PLAMY zabezpiecza powłokę przed rozwojem grzybów, dlatego nadaje się do malowania pomieszczeń szczególnie narażonych na działanie wilgoci, takich jak kuchnie, łazienki, pralnie i pływalnie. Farba plamoodporna – jak to działa
  • Produkt dostępny jest w opakowaniach o pojemnościach 400 ml i 800 ml.
  • Nanosimy go w dwóch warstwach, za pomocą wałka lub poprzez natrysk.

Wszystkie wyroby z oferty MAGNAT są tworzone z myślą o aranżacji eleganckich, komfortowych wnętrz, w których nie ma miejsca na uporczywe plamy. MAGNAT ZACIEKI PLAMY stanowi więc doskonałe uzupełnienie dotychczasowej oferty marki. Dzięki zastosowaniu nowej farby, nawet szczególnie trudne zabrudzenia nie będą już stanowić problemu.

  Grzejnik z dmuchawą - awaryjne ogrzewanie do łazienki lub kuchni

Może Cię zainteresować: