Czy odkurzacz bezworkowy ma filtry HEPA?

 

Owszem. Są fitry HEPA w odkurzaczach bezworkowych. Działają tak samo jak w tradycyjnych workowych odkurzaczach, ale nie musimy martwić się o wymianę workaTakim modelem odkurzacza jest np.Rowenta Silence Force Cyclonic.

 

 

W odkurzaczu Rowenta Silence Force Cyclonic dla wygody i wydajności codziennego odkurzania została zastosowana technologia bezworkowa. Czyszczenie filtra odbywa się automatycznie. Odkurzacz ma wysoką moc 2100 W i bardzo niską emisję hałasu. W praktyce oznacza to, że Silence Force Cyclonic jest tylko nieco głośniejszy od zwykłej rozmowy.
Technologia Rowenta Silence Force Cyclonic gwarantuje wysoką skuteczność separacji powietrza od kurzu. Powietrze wpada do separatora z prędkością 230 km/h, co zapewnia bardzo dobrą skuteczność odkurzania.

Silence Force Cyclonic posiada w wyposażeniu seryjnym wydajną szczotkę Delta Silence Force, która również przyczynia się do redukcji emisji hałasu.  Ma też szczotkę do parkietu oraz filtr powietrza HEPA, który zatrzymuje nawet najmniejsze zanieczyszczenia, wirusy i bakterie, co ma szczególne znaczenie w domach, w których przebywają dzieci oraz osoby z problemami alergicznymi.
Odkurzacz Rowenta Silence Force Cyclonic kosztuje 1300 zł.

zdjęcie Rowenta

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.