Strona głowna Nowości na rynkuGrzejniki i klimatyzatory Biało-czarny grzejnik jak pianino

Biało-czarny grzejnik jak pianino

przez pytanieomieszkanie

Twine & Pinch to dwa nowe grzejniki marki Jaga. Grzejniki zyskały uznanie wzorniczych autorytetów – model Twine Piano otrzymał nagrodę w międzynarodowym konkursie stylistycznym Red Dot 2009.

Twine ma profile idealnie proste, zaś Pinch pośrodku delikatnie pogrubione. Stylistyka obu urządzeń nie pozostawia wątpliwości, że inspiracją projektantów była forma tradycyjnych grzejników żeberkowych. Twine & Pinch dostępne są w wersji poziomej i pionowej, z zasilaniem pośrodku (od góry i od dołu) oraz ze strony lewej i prawej. Wielość oferowanych sposobów podłączenia pozostawia dużą swobodę w kwestii montażu grzejników.

Twine oferowany jest o wysokości 50-200 cm i długości 33-135 cm, Pinch występuje w identycznych zakresach wysokości oraz w długości od 35 do147 cm.

Klient może zamówić grzejnik w jednym kolorze lub indywidualnie dopasować barwy jego profili do kolorów dominujących w pomieszczeniu. Przykładem jest limitowana wersja Twine Piano, w której „żeberka” w białym i czarnym kolorze ułożone są naprzemiennie niczym klawisze fortepianu. Model ten został nagrodzony przez jurorów prestiżowego wzorniczego konkursu Red Dot 2009. (Twine Piano dostępny jest w sprzedaży w cenie standardowego wykończenia).

Dodatkowym atutem grzejników Twine & Pinch jest duża wydajność nawet przy niskich temperaturach zasilania.
Tworząc nowe grzejniki producent położył również nacisk na ekologię. Wszystkie elementy grzejników są łatwo demontowalne, dzięki czemu urządzenie można w prosty sposób rozłożyć na części i poddać ponownemu przetworzeniu. Ponadto oba modele skonstruowane zostały tak, aby w przyszłości można było zwiększyć wydajność grzejników bez potrzeby zmiany urządzeń (można dokręcić fragment kolektora i całość uzupełnić dodatkowymi profilami). 

Dystrybutorem grzejników marki Jaga jest firma ANB. www.jaga.com.pl

  Grzejnik do małych łazienek; narożny Flexi

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę