Cicha zmywarka – super do otwartej kuchni

Najnowsze, bardzo ciche zmywarki marki Hotpoint-Ariston mają szerokośc 60 cm. Są modele wolno stojące i do zabudowy. Załadunek powiększony został aż o 2 komplety, czyli jednorazowo można umyć 14 komleptów.

Zmywarki pracują bardzo cicho – przy programie Good NIght głośnośc pracy wynosi 41 dB.  Tak ciche urządzenie pracować może nawet w nocy, nie zakłócając naszego snu. Poza tym to doskonały model do kuchni otwartej na pokój dzienny.

Zmywarki Hotpoint-Ariston to także potrójna klasa A oraz troska o najwyższą jakość produktów. Różnorodne programy dopasowane do odmiennych oczekiwań stworzone zostały z myślą o potrzebach użytkowników:

   –  Program Ultra Intensive to najbardziej intensywny program na rynku. Większe ciśnienie wody i maksymalna temperatura zmywania sprawią, że z naczyń zniknie nawet najbardziej oporny brud i tłuszcz.
   –  Program Codzienny 60’ jest idealny do umycia naczyń dla 4 osób oraz dużego i małego garnka. A to wszystko w zaledwie 60 minut.
   –  Program Speed 25’ to najszybsze zmywanie wśród zmywarek. Będzie pomocny gdy naczynia muszą szybko zostać umyte, a nie ma ich wystarczająco dużo załadunku.

Nowe zmywarki Hotpoint-Ariston o pojemności 14 kompletów naczyń obejmują zarówno modele wolno stojące, jak i do zabudowy (z ukrytym i odkrytym panelem).

Ceny od 2119 zł do 2449 zł

Zdjęcia Hotpoint-Ariston

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.