Strona główna » Ceglana ściana w nowoczesnym wnętrzu

Marzę o ceglanej ścianie w salonie, ale mam mieszkanie w nowoczesnym stylu. Nie wiem czy to będzie dobrze wyglądać. Czy ceglana ściana w nowoczesnym wnętrzu to dobry pomysł?

Łączenie różnych stylów może bardzo dobrze wyglądać jeśli tylko zrobi się to z wyczuciem i dobrym gustem. Proste geometryczne kształty świetnie wyglądają na tle „starej” ściany. Jest to bardzo efektowne, ale niestety nadaje się tylko do dość dużych pomieszczeń. W małych mieszkaniach będzie to mocno przytłaczające, a cała uwaga osoby wchodzącej do wnętrza będzie się skupiać na ceglanej ścianie.

Na zdjęciach widać pokoje z ceglanymi ścianami, a na ich tle stoją nowoczesne kanapy Bizzarto. To potwierdza, że ceglana ściana nie wyklucza urządzenia pokoju nowoczesnymi meblami.

Nieco więcej o kanapach firmy Bizzarto na zdjeciach:
Arezzo to kanapa o prostym, ponadczasowym wzornictwie. Szczególną uwagę zwracają oryginalnie wykończone boki i wygodne, poręczne półeczki. W mgnieniu oka można je zmienić w oparcie, którego pochylanie – dzięki stopniowemu mechanizmowi – łatwo dopasować do najwygodniejszej dla siebie pozycji.
W skład kolekcji wchodzą narożniki o dwóch wielkościach, sofa, fotel, puf. Oba narożniki posiadają funkcję spania, a większy z nich także funkcjonalną szufladę np. na pościel. Wymiary: narożniki 248 x 248 x 88 cm (widoczny na zdjęciu); pow. spania: 204 x 140 cm.

Calvados to kolekcja modułowa – jej elementy można dowolnie zestawiać, tworząc meble o kształtach i wielkościach dopasowanych do potrzeb i wymagań – zarówno narożników, jak i sof. Boki dostępne są w wersji standardowej lub z półeczką, która jest wysuwanym stolikiem pod laptop. Nóżki mebli mogą być wykonane z chromowanego metalu lub też drewniane, co nada jej bardziej klasycznego wyglądu.
Narożnik na zdjęciu: 293 x 292 x 85 cm, pow. spania: 225 x 150 cm.

  Nowa Papiernia – ciekawe lofty we Wrocławiu

Kanapa Barra dzięki temu, że jest modułowa, umożliwia łączenie elementów w dowolny sposób, by stworzyć kompozycje dostosowane wielkością i kształtem do indywidualnych preferencji. Niewielkie gabaryty oraz dwa rodzaje boczków (szerszy i węższy) sprawiają, że kolekcja świetnie sprawdzi się także w małych mieszkaniach. Wymiary mebla zależą od tego, jakie elementy zostaną wybrane. Narożnik na zdjęciu: 236 x 161 x 84 cm, pow. spania: 198 x 140 cm.

Zdjęcia www.bizzarto.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.