Strona główna » Baterie umywalkowe – jaki mamy wybór

Baterie umywalkowe – jaki mamy wybór

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Bardzo ważnym elementem wyposażenia łazienki są baterie umywalkowe. Eleganckie baterie wannowe, natryskowe i umywalkowe, należące do tej samej linii wzorniczej stworzą ładną kompozycję w łazience.

Spis treści porady

Dostępne na rynku baterie umywalkowe.

Wśród propozycji rynkowych baterii są między innymi kolekcje Ferro, które doskonale zaprezentują się w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach. Na przykładzie wybranych modeli możemy prześledzić różne kształty baterii umywalkowych i zastosowane w nich rozwiązania.

Bateria umywalkowa stojąca Veneto VerdeLine

Baterię wyposażono w innowacyjne komponenty umożliwiające ograniczenie zużycia wody o ponad 50%: regulator ceramiczny z ogranicznikiem przepływu i systemem kontroli ciepłej wody oraz perlator najnowszej generacji z funkcją łatwego usuwania kamienia wapiennego. Maksymalne natężenie przepływu wody wynosi 6 litrów na minutę. Veneto VerdeLine charakteryzuje geometryczna forma.

Bateria do umywalki stojąca Dijon

Uniwersalna forma, lekko zaoblona linia, perfekcyjne wykończenie i funkcjonalność to główne cechy tej baterii. Wyposażona w regulator ceramiczny i automatyczny korek spustowy, pokryta chromowaną powłoką świetnie zaprezentuje się w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach.

Bateria do umywalki stojąca Padwa PVD

Powłoka PVD jest trzecią z kolei dekoracyjną powłoką nakładaną na powierzchnię baterii, i to ona decyduje o jej dużej odporności oraz twardości – bateria posiada aż 15 lat gwarancji. Powłoka ta nie tylko sprawia, że jej powierzchnia staje się odporna na zarysowania oraz ścieranie, ale również zapewnia baterii estetyczny wygląd. Baterię wyposażono w regulator ceramiczny i automatyczny korek spustowy.

Bateria umywalkowa stojąca Brado

Bateria ma regulator ceramiczny oraz automatyczny korek spustowy. Uniwersalna linia wzornicza, idealne proporcje i funkcjonalność to główne zalety Brado. Bateria jest pokryta elegancką chromowaną powłoką. Brado doskonale komponuje się z małymi umywalkami.

Bateria umywalkowa stojąca Cassino VerdeLine Plus

Oszczędzająca wodę bateria ma wydajną głowicę ceramiczną z ogranicznikiem przepływu i system kontroli ciepłej wody oraz ruchomy perlator pozwalający na dowolną regulację kierunku strumienia wody i łatwe usuwanie kamienia wapiennego. Urządzenie osiąga maksymalne natężenie przepływu na poziomie 4,5 litra wody na minutę, podczas gdy z tradycyjnej baterii wypływa w tym samym czasie 12 litrów i więcej. Bateria Cassino VerdeLine Plus wyróżnia się również interesującym designem.

  Meble na taras i balkon - które najlepsze?

Metalia 56 umywalkowo-bidetowa

Bateria umywalkowo-bidetowa z rączką natrysku należący do kolekcji Metalia 56. To urządzenie wygodne i łatwe w użytkowaniu. Prosty sposób obsługi baterii zapewnia przycisk z funkcją auto-stop umieszczony w widocznym miejscu na rączce natrysku. Poprzez naciśnięcie przycisku możemy szybko zmienić przepływ wody z baterii na natrysk. Bateria umywalkowo-bidetowa z rączką natrysku zastępuje łazienkowy bidet. To także niezastąpione urządzenie wielofunkcyjne – podczas domowych porządków sprawi, że bez problemu napełnimy wodą duże pojemniki.
zdjęcia Ferro

Może Cię zainteresować: