Strona główna » Technologia Power LED w lampach

Technologia Power LED w lampach

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Najnowocześniejsze diody PowerLED dają pięciokrotnie niższe zużycie energii elektrycznej, a producenci gwarantują 20-letni okres eksploatacji bez konieczności wymiany źródła światła. Diody są na stałe zintegrowanie z oprawą.

Technologia Power LED wykorzystana jest m.in. w serii lamp Ledino Philips. Lampy mają minimalistyczną formę, piękne kształty, są ze szkła i aluminium.
Źródła światła z tej serii są o 80% bardziej energooszczędne od zwykłych żarówek. Najnowocześniejsze diody PowerLED dają pięciokrotnie niższe zużycie energii elektrycznej, a inwestycja w oprawę jest opłacalna ze względu na gwarantowany 20-letni okres jej eksploatacji bez konieczności wymiany źródła (stałe zintegrowanie z oprawą).
Reflektory punktowe Ledino są dostępne w wersji pojedynczej, podwójnej, potrójnej i poczwórnej w szarym kolorze (cena 1197 zł). W tej serii można również znaleźć pojedynczy reflektor z włącznikiem (cena 383 zł). Ciekawym rozwiązaniem są też reflektory zamocowane na obracającym się o prawie 360 stopni pierścieniu, który umożliwia skierowanie światła dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne. W tej linii znajdują się białe reflektory pojedyncze, podwójne, potrójne i poczwórne (podwójny kosztuje 803 zł) oraz pojedynczy reflektor z włącznikiem (cena 406 zł).

www.philips.pl

  Styl skandynawski - jak stworzyć klimat domu skandynawskiego

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.