Strona główna » Urok koronkowych lamp

Urok koronkowych lamp

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Koronka to królowa wśród materiałów. Jej delikatność i wdzięk uwielbiają projektanci. Wykorzystuje się ją także we wnętrzach. Np. w kolekcja lamp LACE firma Technolux połączyła subtelną koronkę z eleganckimi czarnymi kryształami.

Oświetlenie jest tym elementem, który potrafi całkowicie odmienić pomieszczenie, zdecydować o jego klimacie i charakterze. Kolekcja LACE, nowość w ofercie firmy Technolux, powstała z myślą o eleganckich, stylowych wnętrzach, którym chcemy dodać odrobinę zmysłowości, romantyzmu i luksusu. Wszystko to za sprawą abażurów pokrytych prawdziwą koronką o subtelnym kwiatowym motywie, a także czarnych, szklanych kryształków migoczących w świetle lamp. 

Pełna uroku kolekcja LACE firmy Technolux zawiera sześć różnych lamp. W rodzinie LACE znajdziemy bowiem eleganckie zwisy z jednym, dwoma, trzema lub czterema abażurami, a także smukłą lampę podłogową oraz wdzięczną lampkę biurkową. Pojedyncze i podwójne zwisy doskonale sprawdzą się jako dodatkowe oświetlenie stołu czy miejsca odpoczynku, natomiast te z większą liczbą abażurów mogą pełnić funkcję głównego źródła światła. 

Kolekcja lamp LACE firmy Technolux:
LACE II żyradole
Sugerowana cena detaliczna: od 236 do 328 zł

LACE III biurkowa
Wysokość: 67 cm
Średnica: 32 cm
Sugerowana cena detaliczna: 351 zł

LACE III podłogowa
Wysokość: 165 cm
Średnica: 40 cm
Sugerowana cena detaliczna: 521 zł

www.technolux.pl
zdjęcia Technolux

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.