Stylowe meble dla dzieci – Pinio

Pinio to nowa marka polskiej firmy Drewnostyl. Pinio to meble dziecięce w stylu holenderskim. Nazwa Pinio związana jest z materiałem, z którego wykonana jest większość mebli – lite drewno sosnowe. W skład portfolio marki wchodzi 8 zróżnicowanych stylowo kolekcji.

Znajdziemy wśród nich zarówno pozycje klasyczne, jak i nowoczesne wzornictwo. Punktami wspólnymi są zawsze: czystość formy, klasyczne bryły i dbałość o każdy szczegół wykonania.

Gdy w latach dziewięćdziesiątych Holendrzy przyjechali do firmy Drewnostyl z pomysłem produkowania stylowych, klasycznie prostych mebli dla dzieci, mało kto w Polsce doceniał ich piękno i wyjątkowość. Z tego powodu do 2008 roku blisko 99% realizowanych zamówień było eksportowanych na zachodnie rynki. Na przestrzeni niemal 20 lat Polacy otworzyli się na nowatorskie rozwiązania i innowacyjne podejście do aranżacji wnętrz. Dziś chcemy nie tylko tworzyć oryginalne i piękne wnętrza, ale zwracamy również uwagę na materiały, z których wykonane są kupowane przez nas przedmioty, szczególnie te przeznaczone dla dzieci.
Meble Pinio to propozycja dla osób poszukujących klasycznych w formie, oryginalnych mebli dla dzieci, które nie zaburzą ogólnego stylu aranżacji mieszkania. Holenderski styl, stonowana kolorystyka i proste kształty czynią z nich ekskluzywną alternatywę dla kolorowych, powszechnie dostępnych mebli dziecięcych na rynku. Wszystkie kolekcje wykonane są ze zdrowych i przyjaznych materiałów, w większości z litego drewna sosnowego.

zdjęcia www.pinio.com.pl

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.