Raumplus – zabudowa poddasza

Mieszkanie na poddaszu ma niepowtarzalny klimat, który tworzy nietypowy układ ścian. Jednak pełna skosów przestrzeń wymaga starannego rozplanowania i zastosowania ergonomicznych rozwiązań. Zabudowa poddasza jest ciekawsza, gdy wykorzystamy drzwi przesuwane zaprojektowane specjalnie pod skosy.

W trudnych warunkach, jakie stwarza poddasze, ważne jest wykorzystanie miejsc pod skosami, pod schodami, budowanie szaf, szafek i schowków w miejscach, gdzie typowe meble nie mają szans się zmieścić. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie drzwi przesuwanych w takich miejscach na poddaszu. Nie zajmują przestrzeni, są niemal niewidoczne, szczególnie, gdy ich kolor jest dopasowany do koloru ścian.

Takie systemy, które mogą mieć skośne drzwi, proponuje firma Raumplus. Niezależnie od tego, czy skos jest łagodny czy stromy, powierzchnia pod nim może być zabudowana dowolnej wielkości szafą z przesuwanymi drzwiami.
Innym pomysłem na wykorzystanie drzwi przesuwanych jest dzielenie pomieszczeń – do tego sprawdzają się systemy paneli i drzwi przesuwanych. Takie systemy są wykonywane na wymiar, dostosowuje sie je do warunków w danym mieszkaniu na poddaszu i nie tylko.
Rozwiązania oferowane przez Raumplus nie tylko dopasowują się do powierzchni pod skosami, ale dają możliwość zastosowania wykończeń harmonizujących ze stylem, w jakim urządzone jest całe wnętrze.

Zdjęcia Raumplus

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.