Strona głowna najnowsze Podłogi korkowe – wyglądają jak drewniane

Podłogi korkowe – wyglądają jak drewniane

przez pytanieomieszkanie
Podłoga korkowa Wicanders

[paragraph]Dzięki innowacyjnym technologiom podłogi korkowe Artcomfort marki Wicanders mają właściwości korka, ale wyglądają jak drewniane. Ekologiczne i stylowe posadzki możemy teraz jeszcze lepiej dopasować do aranżacji mieszkania. [/paragraph]

Panele podłogowe z linii Artcomfort marki Wicanders doskonale imitują drewniane posadzki. Do wyboru jest siedem propozycji. Dla wielbicieli jaśniejszych odcieni przygotowano po dwa odcienie rustykalnego jesionu i sosny, z kolei trzy tonacje szlachetnego dębu przypadną do gustu zwolennikom ciemniejszych kolorów.

Wysoka odporność podłogi

Aby nadrukowany obraz był jak najtrwalszy, wierzchnia warstwa paneli podłogowych została wykończona przy zastosowaniu technologii NPC (Natural Power Coat). Dzięki temu sposobowi lakierowania pokryć korkowych, podłogi z linii Artcomfort nadają się do bardzo intensywnie użytkowanych pomieszczeń. Co istotne, warstwa zabezpieczająca jest naturalna w dotyku, dzięki czemu jeszcze lepiej naśladuje powierzchnie drewniane.
Panele korkowe są objęte rozszerzoną 20-letnią gwarancją.
Z kolei szybkie, bezproblemowe i czyste układanie podłóg Artcomfort to zasługa opatentowanego przez firmę Wicanders systemu Corkloc. Na wszystkich czterech krawędziach paneli znajdują się specjalne fazy, czyli wykończenia w formie wyprofilowanych listew. Umożliwiają one wygodne i trwałe łączenie elementów podłogi, tworząc równą płaszczyznę. Deski dostępne są w wymiarach 1830 x 185 mm i siedmiu wariantach kolorystycznych. Co istotne, warstwa zabezpieczająca jest naturalna w dotyku, dzięki czemu jeszcze lepiej naśladuje powierzchnie drewniane. Panele są objęte rozszerzoną 20-letnią gwarancją.

Moc korkowej podłogi

W podłogach Artcomfort zastosowano korek, który ma niezwykłe właściwości mechaniczne oraz izolacyjne. Przypominająca budową plaster miodu struktura kory dębu korkowego składa się z milionów komórek wypełnionych, stanowiących doskonałą barierę termoakustyczną oraz odpowiedzialnych za wyjątkową elastyczność, która praktycznie nie zmienia się podczas wielu lat eksploatacji.

www.wicanders.pl

  Panele podłogowe - jak wybrać

Może Cię zainteresować: