Strona główna » Podłoga biała, czarna, czerwona, błękitna, na wysoki połysk lub mat

Podłoga biała, czarna, czerwona, błękitna, na wysoki połysk lub mat

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Podłoga w każdym z pięciu proponowanych kolorów sprawi, że przestrzeń nabierze zupełnie nowego, wyrazistego wyglądu. Szafirowy błękit nada pomieszczeniu klimat nastrajający do refleksji i wypoczynku, a głęboka czerń doda szyku, tajemniczości i elegancji. Rubinowa czerwień ożywi wnętrze, a także wprowadzi odrobinę pikanterii. Stylowa biel to z kolei rozwiązanie ponadczasowe i uniwersalne. Podłoga w tym kolorze rozświetli pomieszczenie i optycznie je powiększy. Szara umbra to natomiast dobre rozwiązanie do pomieszczeń stonowanych, minimalistycznych, nowoczesnych.

Kolekcja podłóg Color firmy WITEX przygotowana została w dwóch wersjach – matowej i błyszczącej.
Opcja błyszcząca kolekcji podłóg Color firmy WITEX jest też wyjątkowo odporna. Nie straszne jej zarysowania i pęknięcia.

Panele laminowane Color firmy WITEX mają ciekawy, prostokątny kształt. Mogą być one montowane nie tylko w pokojach i gabinetach, ale również w kuchni i łazience. Przy produkcji paneli zastosowano bowiem płytę nośną Aqua-Protect do pomieszczeń szczególnie narażonych na działanie wilgoci. Ryzyko zawilgocenia podłogi jest dodatkowo minimalizowane dzięki  impregnowanym krawędziom paneli. Warstwa wierzchnia podłogi błyszczącej jest także bardzo odporna na zarysowania.

Dodatkowo warto podkreślić, że kolekcja Color, tak jak każda podłoga firmy WITEX, wyposażona jest w opatentowany system łączenia LocTec, który zapewnia  szybki, bezklejowy montaż.

Gwarancja na ścieralność podłogi wynosi 25 lat w pomieszczeniach mieszkalnych oraz 5 lat w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Wymiary panela: 853 mm x 329 mm
Grubość panela: 8 mm
Struktura panela: matowa lub z wysokim połyskiem i z mikrofazą
Płyta nośna: Aqua-Protect
Odporność na ścieranie: AC5 (jako  „Color+” tylko w wersji z połyskiem), AC4 (wersja matowa), AC3 (wersja z połyskiem)
Klasa użyteczności w pomieszczeniach mieszkalnych: wersja matowa: 23, mocno obciążone (wg DIN EN 13329), wersja z połyskiem: 23, mocno obciążone (wg DIN EN 14978)
Klasa użyteczności w pomieszczeniach publicznych:  wersja matowa: 32, średnio obciążone (wg DIN EN 13329);  wersja z połyskiem -31, słabo obciążone (wg DIN EN 14978) lub jako „Color+” z połyskiem: 33,  mocno obciążone (wg DIN EN 14978); 
Gwarancja na ścieralność w pomieszczeniach mieszkalnych: 25 lat
Gwarancja na ścieralność w pomieszczeniach publicznych: 5 lat
Cena detaliczna:  Color Wysoki Połysk, Color Mat : 134,90 zł/m2
Producent: WITEX Polska Spółka z o.o.

www.witex.com.pl

zdjęcie Witex

  Zebrano - panele laminowane na ogrzewaną podłogę

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.