Strona główna » Panele laminowane do łazienki

Panele laminowane do łazienki

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Podłoga laminowana i wilgoć nie idą w parze? Otóż idą. Podłogi laminowane z serii Lagune firmy Quick-Step można montować w łazience. Nadają się też do kuchni.

Coraz częściej łazienka postrzegana jest nie tylko jako niewielkie funkcjonalne pomieszczenie, ale również miejsce pozwalające na pełen relaks. Nawet małe łazienki są coraz staranniej urządzane. Drewno na podłodze, nawet jeśli to tylko jego imitacja, dodaje przytulności i ciepła łazience.

Quick-Step Lagune: podłoga laminowana do łazienek

Drewno, z wyjątkiem kilku egzotycznych odmian, nie jest jednak odpowiednim materiałem na trwałą podłogę łazienkową. Rozwiązanie tego problemu oferuje nowa rodzina produktów Quick-Step o nazwie Lagune – podłoga laminowana, którą można położyć w pomieszczeniu o wysokiej wilgotności.

Panele odporne na wilgoć

Gumowy pasek umieszczony wzdłuż długiej krawędzi deski oraz uszczelnienie wzdłuż jej krótszej krawędzi trwale zabezpieczają podłogę przed wilgocią. Uniemożliwia to jej wnikanie w głąb paneli, chroniąc przed pęcznieniem. Dlatego podłoga Quick-Step Lagune może być położona w łazience lub innym wilgotnym pomieszczeniu, np. w kuchni. Dodatkowo wyposażona jest także w gumowe paski, które pełnią rolę antypoślizgową.

Ważne:
Długość: 138 cm
Szerokość: 9,98 cm
Grubość: 8 mm
10-letnia gwarancja na uszkodzenia spowodowane przez wilgoć (przy użytkowaniu domowym) dzięki zastosowaniu systemu Seal & Click
25 lat gwarancji przy zastosowaniach domowych
– Szybkość i łatwość montażu dzięki systemowi Uniclic
– Podwyższona odporność na zarysowania: Podłogi Quick-Step® z technologią Scratch Guard są do 10 razy bardziej odporne na zarysowania niż podłogi bez tej specjalnej warstwy
– Dopasowane rozwiązania: listwy przyścienne, profile wykończeniowe itd. są dostępne dla wszystkich podłóg w dopasowanym kolorze, sposobie wykończenia i wzorze.

Zdjęcia www.quick-step.com

  Parkiet kontra panele – co wybrać

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.