Strona główna » Nowoczesne i niedrogie meble do sypialni

Nowoczesne i niedrogie meble do sypialni

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

HM HELVETIA MEBLE ma w ofertcie meble do sypialni VERA III. Połączenie barwy czerwony orzech i czerń przypadnie do gustu tradycjonalistom, którzy w sypialni preferują kolory natury, a jednocześnie wystrój swojego domu pragną dopasować do obowiązujących trendów.

Bryły mebli mają zmniejszone gabaryty, tak aby cały komplet zmieścił się nawet w małej sypialni. Zmniejszyły się rozmiary mebli, ale nie ich funkcjonalność. Nadal oferują one dużo miejsca na garderobę i niezbędne w sypialni drobiazgi.
W kolekcji VERA III dostępne są: pojemna szafa z praktycznym lustrem (szer. 179 cm x wys.215 cm x gł. 59 cm), łóżko dostępne w trzech szerokościach (140, 160 i 180 cm), komoda z szufladami i szafką (szer. 85 x wys. 92 x gł. 38) oraz zgrabne szafki nocne (szer. 46 x wys. 36 x gł. 28). Każdy  z elementów można kupić oddzielnie. Fronty i korpusy mebli wykonano z płyty meblowej pokrytej folią PCV.
Niewątpliwą zaletą mebli VERA III jest także ich przystępna cena. Poszczególne elementy kosztują: szafa  802 zł, łóżko  397 zł, komoda 342 zł i szafka nocna  139 zł.
www.helvetia-wieruszow.pl

  Komplet Bianca - łóżko z pojemnikiem, szafa, komoda, szafka

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.