Strona główna » Meble Paged (Cuba) w salonie – jakie kolory pasują

Kupiłam meble do salonu Cuba z firmy Paged Meble i nie wiem jaki kolor ścian i dywanu pasuje. Aktualnie ściany mam pomalowane na kolor żółty i coś mi nie pasuje. Pokój jest jasny, duży.

Meble Cuba Paged są ciemne, niezależnie czy mają wybarwienie Dąb czekoladowy, Dąb hawana czy Macao. Jeżeli pokój jest duży i jasny, to można wybrać na ściany kolor czekolady (jaśniejszy niż meble) lub szary – na tych tłach meble będą prezentować się efektownie. W pokoju nie wszystkie ściany muszą być pomalowane na tem sam kolor. Jeśli zdecydujecie się na ciemny kolor na ścianie, przy której stoją meble, pozostałe ściany można pomalować kolorem o dwa tony jaśniejszym.
Druga wersja to pomalowanie ścian na jasny kolor, ale raczej beż, kawa z mlekiem, wanilia, a nie żółty, który jest teraz.
Bardzo ożywia pokój wprowadzenie kolorów energetyzujących, jak np. pomarańczowy. Radziłabym takim kolorem malować jedną ścianę. Dobrze, jeśli wtedy w pokoju pojawią się pomarańczowe dodatki.
Kolor dywanu zależy od tego, jaki kolor będzie na ścianach. Dobrze, by na dywanie były kolory zbliżóne do kolorów ścian, ale wzbogacone również o inne barwy.

zdjęcia Paged Meble i Barlinek

  Kolor pomarańczowy do kuchni

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.