Meble kuchenne do małej kuchni; nowości IKEA

System kuchenny METOD jest oparty na modułach będących wielokrotnością 20 cm, które można dowolnie dobierać i zestawiać, co znacznie ułatwia zaaranżowanie kuchni i dopasowanie jej do dostępnego metrażu oraz układu przestrzennego.

 

Meble do małej kuchni

Jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza do małych kuchni czy do kuchni o niestandardowych kształtach, jak np. pod skosami. Meble METOD bez trudu poradzą sobie również z zagospodarowaniem przestrzeni przy oknach czy przewodach wentylacyjnych, dzięki czemu każdy centymetr zostanie wykorzystany.

Kuchnia w różnych stylach

Obudowy w dwóch kolorach: białym i czarnobrązowym oraz fronty o różnych fakturach i barwach, w nowych wymiarach (od szuflad o wysokości 10 cm po dwumetrowe drzwi) umożliwiają aranżację kuchni zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Dodatkowo w systemie modułowym drzwi i fronty szuflad mogą być rozmieszczane dowolnie, dzięki czemu wygląd zewnętrzny kuchni jest niezależny od organizacji wnętrza – można mieć dużo widocznych drzwiczek i szuflad albo schować je za jednym lub kilkoma frontami. Z szafek ściennych, stojących i blatów możesz też stworzyć wolno stojące rozwiązania do przechowywania rzeczy i w razie potrzeby domontować do nich 28-centymetrowe nogi. Interesujące dodatki pozwolą nadać kuchni bardziej wyrazisty styl, np. małe kolorowe szafki TUTEMO ubarwią kuchnię w stylu skandynawskim, a półki STENSTORP świetnie sprawdzą się w kuchni tradycyjnej.

System IKEA METOD został zaprojektowany tak, aby aranżacja kuchni była jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza niż dotychczas. Dzięki specjalnej szynie mocowanej do ściany szafki ścienne mogą być zawieszane nawet przez jedną osobę.

 

zdjęcia IKEA

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.