Strona główna » Łóżka piętrowe – jakie rozwiązania mają sklepy dla mieszkań o wąskim metrażu?

Łóżka piętrowe – jakie rozwiązania mają sklepy dla mieszkań o wąskim metrażu?

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
Łóżko

Dysponujemy coraz mniejszym metrażem, który należy dobrze zagospodarować. Łóżka piętrowe to świetne rozwiązanie, jakie oferują nam sklepy do pokoi dziecięcych, a także we wszystkich miejscach, gdzie mieszka większa liczba osób. Najczęściej spotykanym modelem są łóżka przeznaczone dla dwóch osób, ale coraz częściej spotykamy się również z opcją dla trzech. Główną cechą łóżka piętrowego powinna być funkcjonalność, ale również bezpieczeństwo, ponieważ jest ono przeznaczone przede wszystkim dla dzieci.

Najważniejsze cechy łóżka piętrowego

Coraz częściej taka właśnie opcja jest wybierana przez rodziców posiadających większą liczbę dzieci. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy stworzyć jeden pokój dla większej liczby dzieci. Obecnie na rynku wiele sklepów zajmuje się sprzedażą łóżek piętrowych. Mamy do wyboru wiele różnych opcji, dzięki czemu na pewno znajdziemy coś dla siebie. Łóżka piętrowe to świetne rozwiązanie w szczególności dla dzieci, które traktują je jako formę zabawy.

Kiedy taka forma się nie sprawdzi? 

Wszystko zależy przede wszystkim od wysokości pokoju. Wysokość łóżka musi być dobrana w taki sposób, aby osoba śpiąca na górze czuła się komfortowo. Zdarza się bowiem tak, iż nie jest ona w stanie nawet podnieść głowy. Warto zbadać ten aspekt, zanim przystąpi się do zakupu, aby nikt z domowników nie czuł się pokrzywdzony. 

Nowoczesne rozwiązania

Obecnie w sklepach możemy znaleźć najnowsze projekty łóżek piętrowych, które cechują się dużą stabilnością konstrukcji, tak aby zapewnić stuprocentowe bezpieczeństwo tym, którzy z nich korzystają. Bez najmniejszego problemu kupimy solidne łóżko z odpowiednio zabezpieczonymi bokami, wykończone okleiną PCV o wyższym stopniu odporności m.in. na urazy mechaniczne. W zależności od tego, czego szukamy, model może być wyposażony w półki bądź biurko. Ponadto łóżka piętrowe często należą do jakieś konkretnej kolekcji, przez co wystarczy dokupić regał czy szafę, aby urządzić pokój w tym samym stylu. 

  Dobry sen; urządzamy sypialnię, wybieramy materac

Dla wielu ludzi cena ma znaczenie, jednak dokonując wyboru lepiej postawić na droższą opcję, wykonaną z bardziej solidnych  materiałów. W tym wypadku chodzi o bezpieczeństwo nasze i naszej rodziny

Jeśli poszukujesz profesjonalnego sklepu internetowego, który od lat zajmuje się produkcją łóżek piętrowych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy – PaDrew.

W ofercie znajdziesz szereg usług i rozwiązań, które pomogą ci znaleźć idealnełóżkodla Ciebie i całej Twojej rodziny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.