Strona główna » Lodówka z zamrażalnikiem na dole, No Frost

Lodówka z zamrażalnikiem na dole, No Frost

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Poszukuje chłodziarko-zamrażarki, kolor stalowy inox, wysokość od 200 cm wzwyż, zamrażalnik na dole. Szukam modelu z no frost w zamrażalniku. Czy są takie modele?

Proponuję dwa modele do wyboru

Electrolux FreshFrostFree™ ENB38633X to chłodziarko-zamrażarka o pojemności 382 litry i wymiarach: 201×59,5×63,2 cm. Zamrażarka znajduje się na dole urządzenia, jest bezszronowa (no frost) i posiada 3 szuflady. Technologia TwinTech™FrostFree zastosowana w urządzeniu sprawia, że żywność przechowywana jest w optymalnych warunkach. Komora chłodziarki i komora zamrażarki są całkowicie niezależne od siebie, mają dwa oddzielne systemy cyrkulacji powietrza. Urządzenie posiada klasę energetyczną A+ i pracuje bardzo cicho (poziom hałasu 42 dB). Dodatkowe atuty chłodziarko-zamrażarki to: szuflada świeżości (Fresh Zone), zdolność zamrażania 10 kg/24 h, automatyczne rozmrażanie w chłodziarce, podwieszana półka na butelki, 2 głębokie pojemniki na warzywa. Kolor stal szlachetna (front) z powłoką Antifingerprints.
Sugerowana cena detaliczna 2842 zł
Electrolux FreshFrostFree™ ENA38935X to chłodziarko-zamrażarka o pojemności 382 litry i wymiarach: 201×59,5×63,2 cm. Zamrażarka znajduje się na dole urządzenia, jest bezszronowa i posiada 3 szuflady. Zastosowano w niej technologię TwinTech™FrostFree z dynamiczną cyrkulacja powietrza (DAC) w chłodziarce FreeStoreTM. Urządzenie posiada klasę energetyczną A+ i pracuje bardzo cicho (poziom hałasu 42 dB). Dodatkowe atuty chłodziarko-zamrażarki to: zdolność zamrażania 10 kg/24 h, podajnik wody z filtrem BRITA, wyświetlacz LCD na drzwiach. Kolor stal szlachetna(front) z powłoką Antifingerprints.
Sugerowana cena detaliczna 3628 zł

Zdjęcia Electrolux

 

  Packer, czyli pierwsza lodówka, która pakuje próżniowo

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.