Strona główna » Lampy do mieszkań – z diodami LED na 20 lat

Lampy do mieszkań – z diodami LED na 20 lat

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Philips Ledino to pierwsza kompletna gama oświetlenia wewnętrznego wykorzystującego nowoczesną technologię LED. To lampy, w których przez 20 lat nie trzeba wymieniać żarówki, których obudowa nie nagrzewa się, które zużywaja 80 % mniej energii niż tradycyjna żarówka.

W lampach Ledino diody LED-owe stanowią pełnowartościowe źródło światła o dużej mocy, a nie tylko oświetlenie dekoracyjne. W serii lamp Ledino można znaleźć designerskie oprawy sufitowe, lampy ścienne i biurkowe wykorzystujące do emisji światła diody LED PhilipsLumiLed. Diody połączone są w tzw. „krążki” Luxeon Rebel, co pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności oświetlenia i całkowicie jednolitego, jasnego koloru światła. Oprawy Ledino wykonane są z materiałów syntetycznych i aluminium, dzięki czemu są niezwykle lekkie i plastyczne. Niektóre modele z serii Ledino dodatkowo można  modelować podczas świecenia. Elastyczny materiał oprawy wystarczy chwycić, nadać mu odpowiedni kształt i skierować strumień światła w dowolnie wybranym przez siebie kierunku. Oprawy Ledino możemy ręcznie obracać i wyginać nie ryzykując poparzenia.

Lampami z diodami LED będą nam służyły przez co najmniej 20 lat bez konieczności konserwacji! Wynika to z wyjątkowej trwałości i wydajności diod. Dzięki temu coraz częściej określa się rozwiązania LED mianem następców żarówek wymyślonych przez Thomasa Edisona. Seria Ledino nie zawiera ołowiu i zużywa mniej energii elektrycznej, co korzystnie wpływa na stan środowiska i zasobność naszych portfeli. Używając lamp z diodami możemy zaoszczędzić 80% energii.

Lampy Ledino występują w różnych, ciekawych kształtach i praktycznych modnych kolorach: stali, bieli oraz czerni. W większości opraw można regulować natężenie światła, a niewielkie rozmiary Ledino i ich nowoczesne, stylowe kształty ze szczyptą modernistycznych form industrialnych dodadzą uroku i nowoczesnego stylu w każdym wnętrzu.

Lampy kosztują od 300 do ok. 2000 zł

zdjęcie Philips

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.