Strona główna » Lampki z czujnikiem ruchu – przy schodach, w korytarzu, w szafie…

Lampki z czujnikiem ruchu – przy schodach, w korytarzu, w szafie…

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

W gamie akcesoriów oświetleniowych Philips są lampki oświetlające miejsca trudno dostępne i zwykle ciemne. Dzięki nim możemy czytać książkę w nocy, odnaleźć drobiazg ukryty na dnie szafy lub bezpiecznie iść po schodach w nocy.

Lampka CareGlow (cena 209 zł) ułatwia orientację i może służyć jako nasz „nocny przewodnik”. Jest podłączana do zasilacza seiciowego. Umieszczona przy łóżku, przy schodach, w korytarzu włączy się, gdy wyczuje ruch. Nie trzeba będzie włączać swiatła przeszkadzającego innym, by bezpiecznie przejść po ciemku – zdjęcie obok.

W ciemnym przedpokoju, w przepastnej szafie mozna zamontować lampki SpotOn (cena 49 zł) lub SpotOn Ultra (cena 59 zł). Lampka SpotOn Ultra jest wyposażona w czujnik ruchu, dzięki któremu włącza się, gdy ktoś znajduje się w pobliżu, a nie świeci cały czas. Obie lampki są bezpieczne, wyposażone w diody LED, chłodne w dotyku oraz łatwe do zamontowania w dowolnym miejscu. Są zasilane trzema bateriami AAA. Akcesoria z tej serii maja rózne kolory – od ciemnego fioletu, przez pomarańczowy, aż po złoty i srebrny.

Nocnym oświetleniem jest też lampka ReadingLight (cena 219 zł), która pozwala na czytanie w dowolnym miejscu, niezależnie od pory dnia i jakości oświetlenia. Czytanie gazety przed snem w łóżku, przeglądanie papierów w podróży pociągiem czy samolotem – do tego przyda się lampka do czytania ReadingLight. Po jednym naładowaniu (łączem USB) lampka ReadingLight świeci 9 godzin, a dzięki technologii LED jest chłodna w dotyku. Zajmuje mało miejsca, jest poręczna.

zdjęcia Philips

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.