Strona główna » Lampki podszafkowe z mosiądzu

Lampki podszafkowe z mosiądzu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Mosiądz starzony to oryginalna propozycja materiału i koloru obudowy halogenowych lamp podszafkowych i wysięgnikowych firmy SKOFF.

Większość dostępnych na rynku podszafkowych i wysięgnikowych lamp halogenowych utrzymanych jest w stalowej, srebrnej kolorystyce. Metalowe dodatki bardzo często kojarzone są z nowoczesną stylistyką wnętrz, w której szarość i chłodna tonacja barw kreuje surowy charakter całej aranżacji.

Propozycją dla miłośników ciepłej, tradycyjnej stylistyki są jedyne na rynku podszafkowe i wysięgnikowe lampy firmy SKOFF, dostępne w  kolorze mosiądz starzony.
Niebanalna propozycja kolorystyczna oparta jest na oryginalnym kolorze mosiądzu postarzanego. Ciepła kolorystyka sprawia, że halogenowe oprawy oświetleniowe firmy SKOFF z powodzeniem wkomponują się w naturalne kolory drewnianych mebli i trafią w gusta najbardziej wymagających konsumentów. Koloryt mosiądzu starzonego szczególnie idealnie harmonizuje z przygaszoną tonacją drewna klonu lub dębu.

Oferta SKOFF to oprawy trójkątne, prostokątne, kwadratowe, a także popularne „oczka” i lampy wysięgnikowe w kilku oryginalnych wzorach.

Zdjęcia Skoff

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.