Strona główna » Lampka w lapkach myszki – do pokoi dziecięcych

Lampka w lapkach myszki – do pokoi dziecięcych

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Oprawy oświetleniowe LED Baby Line firmy SKOFF

Lampka – Myszka, podobnie jak pozostałe wzory opraw oświetleniowych z kolekcji LED Baby Line to idealny prezent dla każdego dziecka.

Oprawy oświetleniowe z kolekcji LED Baby Line, wykonane w kształcie przyjaznych dzieciom motywów, takich jak Miś, Kotek czy Myszka to praktyczne rozwiązanie do każdego pokoju dziecinnego.

Lampki dostępne są w dwóch wersjach – różowe opakowanie oznacza możliwość montażu typu „stick” za pomocą samoprzylepnej, dwustronnej taśmy, natomiast niebieskie – umieszczenia lampki w specjalnie do tego celu wykonanym otworze lub w puszkach instalacyjnych. Dzięki tym rozwiązaniom możemy za ich pomocą zarówno rozjaśnić okolicę łóżka dziecka, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa w nocy, jak i dyskretnie podświetlić meble lub ścianę tam, gdzie będzie dla niego wesołym towarzyszem zabawy.

Myszka z kolekcji Baby Line to oprawa wykonana z najlepszych jakościowo i bezpiecznych materiałów o przyjemnej w dotyku strukturze, co jest dodatkowym podkreśleniem jej dziecięcego charakteru. Dostępna jest w dwóch wersjach – z białą lub niebieską barwą emisji światła.

Emisja ciepła jest w przypadku opraw LED Baby Line firmy SKOFF jest bardzo mała, co sprawia, że są bezpieczne dla małego użytkownika, a tym samym jak najbardziej godne zaufania rodziców.

Cena oprawy Baby Line: ok. 64 zł/szt.

Zdjęcie Skoff

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.