Strona główna » Łączyć czy nie łączyć? Mebel dobrze ubrany

Łączyć czy nie łączyć? Mebel dobrze ubrany

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Większość kolekcji mebli wypoczynkowych firmy Meble WAJNERT dostępna jest w wersji koordynowanej, czyli umożliwiającej łączenie kilku tkanin na jednym meblu. Jest to najlepszy sposób na stworzenie indywidualnej kompozycji, która będzie idealnie dopasowana do wystroju mieszkania.

Oczywiście wybierając obicie mebla warto pamiętać o kilku prostych zasadach. Meble o miękkiej linii, fantazyjnych kształtach, bogate w przeszycia i detale, takie jak np. PORTO – na zdjęciu powyżej , ZOYA, LUANA, COLORADO, wyglądają najlepiej w gładkich, jednolitych materiałach, które nie walczą o pierwszeństwo z formą mebla. Zaś te o bardziej surowych kształtach jak np. COMBO, ROCK&ROLL, VISION czy BRASS zachęcają do wyboru odważnego obicia, które urozmaici ich prostą bryłę.
Poniżej widać zdjęcia tego samego modelu – COMBO, ale w różnych obiciach
– idelany przykład na to, jak tkanina zmieniła mebel.
Wyjątkowo korzystnie na ww. modelach prezentuje się połączenie wzorzystych tkanin takich jak Salina, Kenia z materiałem gładkim takim jak Capri, Beaty, Sigma lub skórą naturalną.
Przykładem na ważną rolę tkaniny i jej faktury jest kolekcja HAVANA. Narożnik z tej linii wygląda wyjątkowo stylowo, gdy jego opływowe kształty podkreśla gładki materiał i lekkie, kolorowe poduszki.

więcej na stronie www.wajnert.pl

  Druga edycja Warsaw Home - wielka wnętrzarska impreza

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.