Krzesła i stołki – wygodne, designerskie!

Sklep GLAMSTORE proponuje ultradesignerskie i mega wygodne krzesła i stołki! Słynne stołki Tam Tam, krzesła Elizabeth i Siesta… Do domu i ogrodu.
 
Tam Tam – absolutnie ponadczasowy designerski taboret zaprojektowany przez Henry’go Massonet’a w 1968 roku, powraca po ponad 30 latach! Stołki TAM TAM można kupić w różnych kolorach, deseniach i formach. Transparentne, matowe, we wzory i z zestawami głośników do iPoda – design z najwyższej półki! Cena w Glamstore od 120 zł. 
Wiosenne porządki w ogrodzie pomoże zaprowadzić Siesta – krzesła Elizabeth i Crystal dostępne w różnych kolorach i transparentne. Mebel do domu i do ogrodu. Cena w Glamstore od 1050 zł do 1300 zł.
 
Bardzo modne, bo ekologiczne są krzesła Narvik. Bryła mebla w całości wykonana jest z impregnowanej tektury falistej. Projekt  Michał Kędzia, wykonanie Robert Chruściel. Krzesło Narvik jest w nowej, czarno-czerwonej odsłonie! Cena w Glamstore od 640 zł.

www.glamstore.com.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mediapre/domains/pytanieomieszkanie.pl/public_html/wp-content/themes/dialy-theme/includes/single/post-info.php on line 4

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

Pozostaw odpowiedź

Only registered users can comment.