Kolory do ciemnego przedpokoju

Nasz przedpokój jest duży, podłużny i ciemny. Kolor mebli to buk naturalny. Drzwi wejściowe mają kolor mahoniowy, a pozostałe są białe. Jaki kolor ścian i sufitu będzie pasował? Chciałabym, aby było przytulnie i ciepło. Czy szary kolor farby Dekoral do przedpokoju byłby dobry?

Przedpokój jest wizytówka naszego domu, warto więc zadbać o “dobre wejście”. Ponieważ w waszym przedpokoju jest kilka gatunków drewna w rożnych kolorach, barwa ścian powinna być dość neutralna. Z kolei to że przedpokój jest ciemny wymaga jasnych kolorów farb na ścianach. Proponuję kolor farby Dekoral do przedpokoju – ciepła biel z odrobiną żółci np. Natchnienie marki Dekoral Fashion.

By dodać energii do wnętrza i wprowadzić element kolorystyczny kontrastowy, fragment ściany można pomalować farbą Przestrzeń Futurystyczna Dekoral Fashion – to ciekawy odcień szarości.

Farba do przedpokoju powinna być odporna na szorowanie

Przedpokój to miejsce, w którym zdejmujemy mokre płaszcze, wchodzimy w mokrym i brudnym obuwiu, wnosimy siatki z zakupami, a jeśli mamy psa, to jesienne spacery oznaczają pochlapane

Farba Dekoral color clean

Farba Dekoral color clean

ściany. Dlatego ściany w przedpokoju powinny być pomalowane farbą odporna na szorowanie.  

 • Lateksowe farby z kolekcji Clean&Color marki Dekoral dzięki swojej podwyższonej odporności na szorowanie (7 x bardziej odporna niż standardowe farby wg PN-EN- 13300) pozwolą dłużej cieszyć się czystym kolorem.
 • Dostępne w 70 kolorach pozostawiają gładką, satynową powłokę, odporną na zabrudzenia i typowe plamy, np. keczup, majonez, kredę, musztardę, colę, olej, czekoladę, kawę, itp.
 • Farba do przedpokoju Clean&Color jest też bezpieczna dla dzieci i alergików.
 • Satynowa farba lateksowa przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian wewnątrz pomieszczeń wykonanych z tynków cementowych, cementowo-wapiennych, powierzchni betonowych, tynków gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych, powierzchni pomalowanych farbami emulsyjnymi oraz tapet (w tym tapet z włókna szklanego i na podkładzie flizelinowym).

Fot. Dekoral

0 komentarzy

  Brak komentarzy!

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

  Pozostaw odpowiedź

  Only registered users can comment.