Strona główna » Kobieca kawalerka

Kobieca kawalerka

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Urządzam kawalerkę. W pokoju mam czarny regał, jasne szare łóżko i fotel, jasnobrązowe panele. Na jaki kolor pomalować ściany?

W kuchni są drewniane meble w kolorze średni brąz, na ścianach białe płytki z dodatkiem fioletu. Jedna ściana jest jagodowa, a reszta biała. Przedpokój jest w jasnym żółtym kolorze. Jakie kolory wybrać na ściany w tym mieszkaniu?

Kawalerka – to zawsze wyzwanie, proponuję metamorfozę rozpocząć od przedpokoju. Tu polecam klasyczną biel – optycznie powiększy przedpokój, wprowadzi harmonię i świeżość. Warto również zamontować lustro. Kuchnię proponowałbym przemalować również na biało, a na jednej ze ścian zastosować odcień zieleni Tikkurila N451 – będzie doskonale współgrać z bielą oraz fioletem na płytkach. Pokój – tu proponuję jasny odcień różu Tikkurila H417. Pastelowy róż będzie współgrać z szarością łóżka i fotela oraz czernią regału.
Sposób na ciekawą dekorację takiego mieszkania – z tapet w biało-zielone paski stworzyć „obrazy”, dołożyć czerwone dodatki i gotowe:)

Fot. Tikkurila
Konsultacja Przemek Sieńkowski www.myszakiwspolnicy.pl

  Kolor ścian do ściany z kamieni

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.