Strona główna » Jakie kolory będą modne w 2014 roku?

Jakie kolory będą modne w 2014 roku?

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Marka Benjamin Moore produkująca ekskluzywne farby, ogłasza kolor 2014 roku. To delikatny, pastelowy błękit – "Breath of Fresh Air". Co pasuje do błękitu? Z czym komponować ten kolor?

Kolor roku marki Benjamin Moore nadał ton całej palecie barw – Color Trends 2014. Dominują w niej pastelowe odcienie, dzięki którym wnętrze stanie się oazą spokoju, miejscem, w którym możesz odetchnąć po ciężkim dniu pracy, uwolnić myśli od codziennych spraw. Kolory są spokojne, radosne i świetliste. Mają sprawić, że do domu będzie się wracało z przyjemnością.

 Nowy kolor roku marki Benjamin Moore i paleta  Color Trends 2014 skupiająca jasne, pastelowe odcienie to rezultat obserwacji trendów kolorystycznych, które dominować będą w przyszłym roku w branży wyposażenia wnętrz, modzie czy pop kulturze.
Tworząc trendy kolorystyczne Benjamin Moore postanowił nie tylko zaoferować obfitującą w ponadczasowe, różnorodne barwy paletę. Marce zależało, by jej klienci i projektanci dostrzegli, że każdy z tych odcieni może świetnie współgrać z różnymi stylami. Jako, że kolor rzadko występuje samodzielnie, Benjamin Moore starannie dobrał 23 odcienie, z których każdy do siebie idealnie pasuje. We wnętrzu będą one płynnie przechodzić z jednego pomieszczenia do drugiego, budując jego harmonijny wystrój.

zdjęcia Benjamin Moore

  Czy drewniane meble ogrodowe to wciąż nieprzemijająca siła klasyki?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.