Strona główna » Jadalnie nowoczesne i klasyczne

Jadalnie nowoczesne i klasyczne

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Funkcjonalny stół oraz dopasowane do niego, wygodne  krzesła to niezbędny element każdego domu. O tym nie trzeba nikogo przekonywać. Stół z ładnym drewnianym blatem można nakryć tylko bieżnikiem, serwetą – niech będą widoczne słoje drewna…

Święta to czas rodzinnych spotkań – często w licznym gronie. Przy takich okazjach najlepiej sprawdzają się stoły z możliwością rozłożenia blatu. Od jego wielkości uzależniona jest liczba stojących przy nim krzeseł, jak również ilość miejsca dostępnego do rozstawienia zastawy stołowej. By goście mogli wygodnie zasiąść do stołu, potrzeba dla każdego blatu o szerokości ok. 60 cm.

W ofercie firmy Klose znajdziemy modele stołów o blatach rozkładanych aż do 4,5 m – pomieszczą one nawet bardzo liczną rodzinę. Wśród rozkładanych stołów Kolekcji Mebli Klose na uwagę zasługuje wyjątkowy mebel z nowoczesnej kolekcji Lifeline.  Stół z blatem ze szkła hartowanego przypadnie do gustu tym, którzy cenią nowoczesny, minimalistyczny styl. Możliwość rozłożenia blatu zapewni wygodę nawet podczas rodzinnych spotkań przy świątecznym stole.

W kolekcjach Mebli Klose znajdziemy modele o doskonałym wzornictwie oraz cechach konstrukcji wpływających korzystnie na zdrowie. Większość z oferowanych modeli dostępna jest w bogatej gamie wybarwień.
Zapraszamy do stołu  www.klose.pl
zdjęcia Klose

  Jak urządzić przytulny salon

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.