Strona główna » Etnobazar.pl – dekoracje, meble, przedmioty z duszą

Etnobazar.pl – dekoracje, meble, przedmioty z duszą

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

W serwisie dostępna jest szeroka gama produktów z całego świata: Afryki, Europy, Meksyku, Indii, Nepalu. Meble, ceramika, szkło, porcelana, lampy, dywany, pufy, tekstylia, ozdoby ścienne, rzeźby, akcesoria kuchenne i ogrodowe, a także zapachy i aromaty… Wymieniać można praktycznie bez końca – asortyment jest zmienny, przedmioty często występują tylko w jednym egzemplarzu!

Etnobazar – sklep internetowy

Etnobazar.pl to platforma sprzedażowa, więc można w jej ramach otworzyć sklep z zamysłem prowadzenia profesjonalnej działalności. Oferta kierowana jest m.in. do sprzedawców internetowych, importerów, czy rękodzielników. Serwis pozwala również wystawić na sprzedaż przywiezione z podróży pamiątki, posiadane antyki czy bibeloty oraz wytworzone własnoręcznie pojedyncze przedmioty – to opcja dla osób prywatnych i drobnych wytwórców.

Etnobazar – etniczny targ

W zamyśle twórców platforma ma zapewnić odwiedzającym doświadczenie prawdziwego etnicznego targu: Etno oznacza dla nas autentyczność, twórczość dbającą o zachowanie tradycji i kultury mieszkańców ziem, z których się wywodzi: afrykańskiej, amerykańskiej, azjatyckiej oraz europejskiej. Cenimy nie tylko to, co pochodzi z daleka, lecz także to, co nam bliskie: polską sztukę inspirowaną folklorem, meble i dodatki w stylu włoskiej Toskanii, zapachy francuskiej Prowansji, przedmioty powstałe w duchu rustykalnej Brytanii – tłumaczy Justyna Wydra, specjalista ds. promocji portalu.

Wkrótce w serwisie dostępny będzie także m.in. adresowany do projektantów moduł ułatwiający wybór elementów wyposażenia wnętrz.

Zapraszamy na EtnoBazar.pl

  Dekoracje wielkanocne - Wielkanoc w kolorze!

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.