Strona główna » Elastyczna taśma LED Tramo 300

Elastyczna taśma LED Tramo 300

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

W dziedzinie coraz popularniejszego oświetlenia LED najszersze zastosowanie ma elastyczna taśma z białymi bądź wielobarwnymi diodami. Diody LED mają główną zaletę – energooszczędność i wydajność. Doskonale sprawdzają się w nowoczesnych pomieszczeniach, w których ogromną rolę pełni estetyka.

Taśmy Tramo LED firmy KOmbi mają barwę światła zimno-białą, ciepło-białą, jak również RGB. Umieszczenie źródeł LED na elastycznej taśmie pozwala na bardzo szerokie zastowanie takiego produktu. To idealny pomysł na podświetlenie sufitów podwieszanych, schodów, blatów kuchennych, luster czy chociażby elementów iluminacji architektonicznych. Możliwość doboru koloru pozwala na uniwersalne zastosowanie oświetlenia dekoracyjnego – zielony, biały, czerwony czy niebieski odcień nada się zarówno do podświetlenia mebli, wnęk, jak i innych elementów np. ogrodowych.
Taśmy Tramo zalane dwustronnie silikonem są w pełni odporne na wilgoć oraz niektóre uszkodzenia mechaniczne, a więc można je zainstalować nawet przy elementach znajdujących się pod wodą. 

Dekoracyjne oświetlenie z wykorzystaniem pasków diodowych nie wymaga już pomocy elektryka. Dzięki zastosowaniu mocnej taśmy klejącej 3M, montaż jest prosty, szybki i możliwy w nietypowych czy trudno dostępnych miejscach. Taśmy Tramo LED dostępne są w rolkach 5 metrowych, jednak istnieje możliwość dzielenia ich w oznaczonych miejscach (co 3 diody). By je z kolei połączyć wystarczy zlutować rozdzielone fragmenty.
Dodatkowo możliwość zamówienia produktów oświetleniowych LED na stronie internetowej firmy KOBI, zdecydowanie ułatwia realizację pomysłów wykończeniowych dzięki oszczędności czasu i wygodzie.

Informacje techniczne:
– energooszczędna elastyczna taśma LED o dużej jasności
– długość taśmy 5 m
– szybki i łatwy montaż dzięki mocnej taśmie klejącej 3M
– wymaga zasilacza
– zsilana napięciem bezpiecznym 12V
– możliwość dzielnia taśmy co 3 diody
– łączenie pasków możliwe przez lutowanie

Cena od ok. 130 do 150 zł za rolkę 5 metrów

zdjęcia Kobi

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.