Strona główna » Deska podłogowa Young marki Barlinek

Deska podłogowa Young marki Barlinek

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Pierwsza na rynku kolekcja podłóg drewnianych do pokoi dziecięcych. Oprócz wyjątkowej trwałości i dedykowanego dzieciom wzornictwa, podłogi te posiadają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne.

Raczkowanie, pierwsze kroki, beztroskie zabawy – to z poziomu podłogi maluchy najczęściej rozpoczynają zdobywanie świata. Dlatego właśnie z myślą o najmłodszych Barlinek stworzył pierwszą na rynku linię podłóg dedykowanych do pokoi dziecięcych. Deska YOUNG łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy, na które zwracają uwagę rodzice, wybierając podłogę do pokoju swojego malucha.

Trwałość i naturalność
Deska YOUNG wykonana jest w 100 % z naturalnego drewna pokrytego bezpiecznymi lakierami, a przy tym mającymi podwyższoną odporność na ścieranie. Podłoga jest więc trwała i odporna na zniszczenia, jakie często towarzyszą dziecięcym zabawom.

Czystość w pokoju dziecka

Dzięki wykorzystaniu nanotechnologii w systemie Antimicrobial podłoga z deski YOUNG zapewnia trwałą ochronę przed bakteriami i grzybami. Działanie systemu porównywalne jest do wyładowań atmosferycznych. Nanocząsteczki zawarte w lakierze deski oddziałują na drobnoustroje dodatnimi nanoładunkami elektrycznymi, niszcząc je i tym samym zapewniając doskonałe warunki higieniczne oraz bezpieczeństwo. Ponieważ wyładowania występują w skali nano są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Oryginalne wzornictwo

Deska YOUNG dostępna jest w 9 nietuzinkowych wzorach, uzyskanych m.in. dzięki  technologii łączenia dwóch lub trzech gatunków drewna. Z myślą o pokojach dziecięcych stworzone zostały również wyjątkowe dekory: niebieski, różowy oraz zielony. To sprawia, że zastosowanie deski YOUNG stwarza duże możliwości aranżacyjne.
W ofercie linie:
•    Zew Tropików – jesion i merbau (cena za m2 145 zł + 23% VAT)
•    Mistrzowski Rajd – dąb i klon (cena za m2 145 zł + 23% VAT)
•    Kraina Fantazji – buk, brzoza, klon (cena za m2 145 zł + 23% VAT)
•    Tajemniczy Zamek – dąb (cena za m2 139 zł + 23% VAT)
•    Sekrety Lasu – jesion (cena za m2 137 zł + 23% VAT)
•    Skarb Piratów – orzech (cena za m2 199 zł + 23% VAT)
•    Galaktyczna Wyprawa – jesion blue (cena za m2 149 zł + 23% VAT)
•    Las Elfów – jesion pink (cena za m2 149 zł + 23% VAT)
•    Wakacyjna Przygoda – jesion green (cena za m2 149 zł + 23% VAT)

  Czym wyczyścić plamy na lakierowanej podłodze?

więcej na www.floorsforyoung.com

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.