Strona główna » Dekoracje na Boże Narodzenie – przygotowania czas zacząć

Dekoracje na Boże Narodzenie – przygotowania czas zacząć

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Dekorowanie domu to jedna z tych tradycji, która wprawia nas w magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia. Kolorów w tym roku mnóstwo – od klasycznego złota i srebra po pastelowe odcienie błękitu, różu. Zobaczmy co można już kupić

Stroik na stole, ozdobny łańcuch zawieszony w oknie czy figurka anioła przy łóżku – drobne akcenty w naszym domu mogą sprawić, że za każdym razem, gdy na nie spojrzymy, uśmiechniemy się na myśl o nadchodzących Świętach. Dekorowanie wnętrz rozpocznijmy, np. od ułożenia na stole stroika z lampkami, na komodzie ustawmy figurki aniołów, a na kanapie poduszki przystrojone poszewkami ze świątecznym motywem. Gdzieniegdzie możemy zawiesić suszone gałązki lub gwiazdki.

Okna dekorowane na Święta

W czasie przygotowań do Bożego Narodzenia warto pamiętać także o wystroju okien – doborze odpowiednich zasłon, firan i dodatków. Ciekawą ozdobą mogą być dekoracyjne akcenty przyczepione do tkanin lub łańcuch. Na parapecie możemy postawić lampion lub wazon z gałązkami, na których zawiesimy, np. suszone owoce i małe bombki.

Planując ozdoby okienne, możemy także skorzystać z pomocy stylisty – w takich sklepach jak Eurofirany stylista dokona odpowiednich pomiarów w domu, doradzi wybór tkanin, a następnie pomoże zawiesić wszystkie dekoracje.

Choinka jak ze snu

Kulminacyjnym punktem świątecznych dekoracji jest zawsze choinka. Planując wystrój drzewka, warto zdecydować się na określoną stylistykę. W propozycjach marki Eurofirany znajdziemy bombki w klasycznym, nowoczesnym lub romantycznym stylu.

Oprócz tradycyjnych zawieszek, jest także wiele oryginalnych ozdób, np. kwiaty, anioły, a nawet papugi, wiewiórki czy sowy. W kolekcji znalazły się także tekstylia i dekoracje okienne. Styliści marki proponują również wiele gotowych pomysłów na świąteczne aranżacje wnętrz.

Więcej na www.eurofirany.com.pl

  Boże Narodzenie w oknie, czyli dekoracje świąteczne

Może Cię zainteresować: