Strona główna » Czy kolor szary jest smutny?

Czy kolor szary jest smutny?

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Szary jest przede wszystkim kolorem neutralnym i spokojnym. To idealne tło dla innych barw. Dobrze wygląda w sąsiedztwie innych kolorów i to od nich zależą nasze wrażenia. Szary nie jest smutny nawet sam, ale w różnych odcieniach.

Kolor szary jest doskonałym kolorem do ekperymentów w aranżacji wnętrz. Spójrzmy np. na tkaniny na zdjęciu obok. To tkaniny z linii Enjoy firmy Dekoria.pl. Niezwykle optymistyczna kolekcja to nowoczesne kwiaty i kropki w modnych kolorach. Jednym z kolorów jest właśnie szarość. Wzory na tkaninach łączą kilka odcieni szarości, co daje ciekawy efekt. Nawiązują do stylu pop-art oraz skandynawskiego designu. Wyrazista kolorystyka i przyjazna stylistka to doskonała propozycja do wielbicieli nowoczesnego stylu. W prezentowanej aranżacji wykorzystano tkaniny w odcieniach szarości, które doskonale współgrają z bielą stojących w tym pokoju pomalowanych palet pełniących funkcje stolików.
Ciekawym zabiegiem jest również rezygnacja z tradycyjnej sofy i zastąpienie jej praktycznymi i funkcjonalnymi siedziskami czy poduchami. Aby zachować prywatność, w oknach zamontowano klasyczną rzymską roletę, wykonaną z materiału w identycznej kolorystyce, co pozostałe dodatki.
Czasem warto skorzystać z innowacyjnych rozwiązań i niewielkim kosztem stworzyć przytulne i wyjątkowe mieszkanie.

Zdjęcia Dekoria.pl

  Mieszkanie na wiosnę - odmiana dzięki tkaninom

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.