Strona główna » Biżuteria dla mebli

Biżuteria dla mebli

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Oryginalne gałki i uchwyty z serii CRISTAL staną się prawdziwą ozdobą mebli. Będą pięknie komponować się z prostymi frontami szuflad i szafek, jak dobrze dobrany element biżuterii. Do wyboru są wzory w intensywnych kolorach, żółtym, czerwonym i granatowym, które nawiązują do motywów kwiatów oraz bardziej delikatne mleczno-kawowe czy przypominające spienioną wodę. Jednocześnie uchwyty z tej serii są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne.

Wszystkie elementy szklane wchodzące w skład kolekcji CRISTAL wykonywane są ręcznie we współpracy z krakowską pracownią witraży co sprawia, że każdy uchwyt czy gałka jest niepowtarzalny. Można ich używać do mebli łazienkowych, sypialnianych i kuchennych.

W skład serii CRISTAL wchodzą następujące akcesoria: uchwyt UG49 w dwóch rozstawach 64 i 128 mm, gałka dwupunktowa UU49 w rozstawie 16 mm oraz trzy gałki jednopunktowe: GA49, GG49, GU49.

Każdy detal dostępny jest w 6 różnych wersjach kolorystycznych: CM (coffee&milk), LB (light blue), DB (dark blue), DBF (dark blue flower), YF (yellow flower), RF (red flower).

Kolekcja CRISTAL wykonana jest ze szkła artystycznego w połączeniu z elementami aluminiowymi lub znalowymi. Ręcznie wytwarzane, niepowtarzalne elementy zostały docenione przez jury konkursu Diament Meblarstwa, które przyznało tej kolekcji nagrodę w kategorii „Akcesoria, półfabrykaty i komponenty meblowe”.

zdjęcia: Gamet

  Szara ściana, szmaragdowe dodatki

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.