Białe meble, szare ściany, czerwone dodatki

Mam ochotę na białe meble w pokoju, z ciemnobrązowymi korpusami, do tego ciemna kanapa + czerwone dodatki. Jaką ścianę wybrać do tego wystroju? Powinna być jasna, bo pokój choć duży, jest dość ciemny. Czy na fragmencie ściany położyć tapetę w popielato-czerwone pasy?

Taki wybór kolorystyki będzie bardzo dobry w pani pokoju. Tapeta – pomysł doskonały. Nada wnętrzu perspektywy, będzie ciekawym akcentem dekoracyjnym. Szare i czerwone pasy pasują jak najbardziej do białych mebli oraz ciemnobrązowych korpusów i kanapy. Resztę ścian proponuję pomalować na kolor szary. Idąc do sklepu po farbę, prosze wziąć kawałek tapety. Kolor farby powinien być jak najbardziej zbliżony do koloru szarego na tapecie.
Uwaga! Pamiętajmy, by przy dobieraniu koloru tapetę trzymać w pionie (tak, jak będzie na ścianie). W pozycji leżące światło odbija się pod innym kontem, często powodując niewłaściwy odbiór barw. Urządzając biało-szary pokój warto dodać mocne czerwone akcenty.

zdjęcie u góry Meble Wajnert kolekcja Bianca

Konsultacja Przemek Sieńkowski www.farbymyszak.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mediapre/domains/pytanieomieszkanie.pl/public_html/wp-content/themes/dialy-theme/includes/single/post-info.php on line 4

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

Pozostaw odpowiedź

Only registered users can comment.