Bardzo odporne panele

Producent paneli podłogowych Krono Original ma w ofercie podłogi  sprawdzające się zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej. To kolekcja Kronostep Vario.

Są wyjątkowo odporne na ścieranie, trudnopalne i łatwe do utrzymania w czystości. Ich dodatkową zaletą jest specjalny system montażu typu Twin click (łączenie na podłużnych i poprzecznych krawędziach prostą metodą kliknięcia).

Bardzo ciekawie wyglądają oryginalne fugi w kształcie litery V, które na parkietach laminowanych dają efekt do złudzenia przypominający prawdziwe deski.
Panele z tej kolekcji sprawdzają się w pomieszczeniach często uczęszczanych, nawet w sklepach. Z bardzo dobrym skutkiem można je stosować również w lokalach przemysłowych o średnim natężeniu ruchu, a także w pomieszczeniach mieszkalnych, zwłaszcza w kuchniach, pokojach dziecięcych.
Producent proponuje kilkanaście dekorów kolekcji Kronostep Vario: Dąb Alzacki, Dąb Ardeński, Dąb Certosa, Dąb Highland, Dąb Maranello, Dąb Montreal, Dąb Spreewald, Dąb Sutter, Dąb Umbria, Dąb Wapienny, Dąb Windsor, Noce Tregarda, Klon Vancouver, Sosna San Francisco czy Wiśnia Agadir.

Krono Original Kronostep Vario
typ: bezklejowe HDF
wymiary: 1285 x 123 mm
system łączenia: Twin Clic
klasa ścieralności: AC4
klasa przeznaczenia: 32
gwarancja: 15 lat
cena detaliczna: 84 – 95 zł/m2

Zdjęcia Krono Original

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.